مانتو های طرح دار تابستانه برای دختر خانم های شیک پوش

خرید و انتخاب مانتو علاوه بر اصولی که دارد در انتها به سلیقه ی شما ختم می شود و اینکه با چه سلیقه ای چه طرحی را انتخاب می کنید در نهایت شالوده ی کار شماست. در این باب سعی کردیم طرح های جدید مانتوی ایرانی را برای خانم های خوشتیپ و خوش سلیقه در این مطلب ارائه کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

در زمینه ی طرح ها و رنگ های شاد و جذاب برای مانتوی بانوان برندهای ایرانی نیز بیکار ننشسته اند و دست به طراحی طرح های جذاب برای مانتوی بانوان زده اند. از طرح های مفهومی و طبیعی گرفته تا چهره و طرح های دیگر در این مانتو ها یافت می شود. این مانتو ها به دلیل نخی و نازک بودن جنسشان مناسب برای پوشیدن در تابستان هستند و در خنک بودن آنها شکی نیست. از سویی ست شدن این مانتوها با شال های بلند و تک رنگ را بسیار می بینیم و یک مدل جاافتاده است و ما نیز آن را به شما خانم های خوش سلیقه پینشهاد می کنیم. در زیر چند مدل از این مانتو ها را برای شما در نظر گرفته ایم:

مانتو های طرح دار تابستانه برای دختر خانم های شیک پوش

مطالب مرتبط:

1- 5 نکته در انتخاب مانتو های تابستانه

2- کمپانی Verona پوشاک محجبه اش را عرضه کرد

3- مدل بستن شال به چند روش مختلف

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :