کمپانی Verona پوشاک محجبه اش را عرضه کرد

Verona کمپانی جدید در حوزه ی پوشاک است که بزرگترین مرکز عرضه ی محصولاتش در مرکز خرید مرکزی فلوریدا توسط لیزا ووگل طراح مد و فشن آمریکایی تاسیس شده است. فروشگاه ها ی خانم لیزا در زمینه ی پوشاک محجبه فعالیت می کنند ولی لباس های آن ها محدود به  مسلمانان نیست و برای غیر مسلمانان هم تولید پوشاک دارند. با ما همراه باشید.

همه می دانیم که خانم های مسلمان در ایران و کشورهای خارجی در یافتن بهترین محصولات حجاب برای خودشان دچار مشکل هستند و همیشه می خواهند تا بهترین پوشاک را از نظر استایل به تن کنند ولی در این زمینه با مشکلاتی از قبیل کوتاه بودن لباس ها، یا نازک بودن و یا خیلی تنگ بودن و یا به اندازه ی دلخواه بلند نبودن آن ها روبه رو هستند.

بنابراین در این فروشگاه ها البسه ای با بهترین طراحی ها و مدل ها مخصوص بانوان مسلمان عرضه می شود. در این پست قرار است به برخی از این استایل ها که قیمت آن ها نیز مناسب است بپردازیم. در تصاویر زیر انواع مانتو و شلوار این برند محبوب را می بینید:

کمپانی Verona پوشاک محجبه اش را عرضه کرد

مطالب مرتبط:

1- چگونه با مانتو و حجاب خوشتیپ باشیم؟

2- چگونه مانتو و روسری را با هم ست کنم؟

3- ست کردن اکسسوری ها با استایل محجبه

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :