شیک پوشی با مانتو و روسری

این مطلب مخصوص خانم های خوش سلیقه ی ایرانی است و قصد داریم در آن کمی از استایل های مناسب و باید ها و نبایدهای آن صحبت کنیم. در نوع پوشیدن لباس و ست کردن اکسسوری های لازم با آن. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

راه هایی مانند پیچیدن، لایه بندی کردن لباس ها و آویزان کردن شال از راه های خوبی برای داشتن استایل مناسب محجبه است. سعی کنید در این فصل از رنگ های مختلف استفاده کنید زیراکه بهار این قابلیت را داردو شما می توانید از آن بهره بگیرید، چه در لباس های رسمی و چه روزمره.

مانتو های جدیدی بلند زیبایی خاصی به استایل های محجبه داده اند و سعی کنید هر ازگاهی رنگ آن ها را به کلی تغییر دهید تا استایلتان تازه شود. ست کردن این مانتو ها با شلوار جین کار ساده ای است و این یک حسن محسوب می شود. چرا که وقتی جین بپوشید تقریبا همه ی رنگ ها و مدل ها با آن ست می شوند. به رنگ شال دقت کنید و سعی کنید کیفی انتخاب کنید که با این مانتو ها بیاید. کیف های دوشی بلند بهترین گزینه هستند.

در زیر عکس هایی برای داشتن ایده برایتان تهیه کرده ایم:

البته قبل از مشاهده این تصاویر می تونید مقاله انتخاب روسری مناسب را مطالعه فرمایید.

شیک پوشی با مانتو و روسری

شیک پوشی با مانتو و روسری

مطالب مرتبط:

1- چگونه با مانتو و حجاب خوشتیپ باشیم؟

2- کمپانی Verona پوشاک محجبه ی جدیدش را عرضه کرد

3- ست کردن اکسسوری ها با استایل های محجبه

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :