محمد رضا اهوارکی در
0

واجبات پوشاک بانوان در تابستان

واجبات پوشاک بانوان در تابستان

همه می دانیم که پوشاک بانوان در فصل های مختلف به اقتضای همان فصل متغیر است. از پوشاک بهاره و تابستانه در مطالب اخیرمان هم زیاد گفته ایم ولی سلیقه ها فراوان است و انتخاب هایی که ما به شما معرفی می کنیم باید جوابگوی همه ی سلیقه ها باشد. صحبت امروز ما در باره ی پوشاک خنک است، آیتم هایی مخصوص تابستان و گرمی آن. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

کیف دستی

واجبات پوشاک بانوان در تابستان واجبات پوشاک بانوان در تابستان واجبات پوشاک بانوان در تابستان

ابتدا از این عنصر مهم و تاثیر گذار در استایل صحبت می کنیم. می دانیم که انتخاب یک کیف دستی مناسب با اندام و هیکل شما و رنگ پوست و مانتو و کفش شما کار سختی است ولی سعی کنید در این فصل از رنگ های شاد و پاستلی به خصوص استفاده کنید. کیف ها را زیاد آویزان انتخاب نکنید، حتی اگر می توانید کوله ای زیبا انتخاب کنید که استایل شما را زیباتر جلوه دهد چرا که نه؟

صندل

واجبات پوشاک بانوان در تابستان

واجبات پوشاک بانوان در تابستان

صندل ها یا پاشنه بلند های صندل گونه را قرار است در تابستان زیاد ببینیم یا زیاد بپوشیم. چه در مجالس و چه در رفت و آمدهای بیرون خانه. اگر مجلسی انتخاب می کنید سعی کنید زرق و برق زیادی داشته باشد و انتخاب فرم های فانتزی موردی ندارد چراکه نهایتا قرار است چند ساعتی در پای شما بماند و سخت پوشیده شدن و تحمل ان آسان است، ولی اگر برای رفت و آمد روزمره قرار است انتخاب کنید رنگ های روشن را به شما پیشنهاد می کنیم در عین حال اینکه باید به راحت بودن آن هم توجه کنید.  رنگ های بژ یا صورتی کمرنگ یا کرم می توانند گزینه های خوبی باشند اگر قرار است با یک شلوار جین ست شوند.

کفش جلو بسته

واجبات پوشاک بانوان در تابستان

این کفش ها که اخیرا استفاده از آنها زیاد شده نیز می توانند گزینه ی بسیار خوبی برای تابستان باشند. چراکه زنگ های آن ها بسیار متنوع است و در عین حال راحت هستند. ست کردن آن ها با هر استایلی کار آسانی است و نیاز به خرج زیادی ندارد.

تیشرت

واجبات پوشاک بانوان در تابستان
واجبات پوشاک بانوان در تابستان

تیشرت ها هم برای خانه و هم مجالس از عناصر مهم هستند . مدل های راه راه ساده را برای خانه و مدل های پیراهن گره خورده و استایلیش تر آن را در مجالس به تن کنید.

عینک آفتابی

واجبات پوشاک بانوان در تابستان

این آیتم نیز از واجبات است. در انتخاب عینک آفتابی خیلی دقت کنید، سعی کنید آن را در تست UV حتما شرکت دهید و از مرغوبیت جنس آن نیز مطمئن شوید. در انتخاب فریم هم دقت کنید که با فرم صورت شما سازگار باشد.

مطالب مرتبط:

1- وای من با این هیکل چی بپوشم؟

2- 7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس

3- محبوبیت پوشاک اسلامی در اروپادیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :