chadmin در
2,445

5 مدل مانتو جدید مناسب تابستان

5 مدل مانتو جدید مناسب تابستان

مانتو، یکی از متنوع ترین لباس های زنانه به شمار می آید. این لباس علاوه بر داشتن مدل های متنوع، از آیتم های اصلی استایل به حساب آمده و با توجه به جنس پارچه ای که از آن دوخته می شود، برای فصول گرم و سرد سال مناسب خواهد بود.

مدل مانتو تابستانی

جدید ترین مدل های مانتو، شامل مدل های مختلفی می شوند. در واقع به گونه ای طراحی و دوخته شده اند که به راحتی برای استایل های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین برای هر سلیقه و سبک استایلی، مناسب می باشند.

از بین مدل های مانتو جدید امروزی، 5 مدل از آن ها برای استایل های تابستانی، بهترین و جدید ترین مدل های مانتو به شمار می آیند. این مدل مانتو ها جنس پارچه خنکی نیز داشته و از ایجاد احساس گرما نیز جلوگیری می کنند.

مانتو مناسب تابستان چه ویژگی‌هایی دارد؟

مانتو ها، در جنس پارچه های متنوع و همین طور مدل های متفاوت طراحی و دوخته شده اند. جدید ترین مدل های مانتو، شامل طیف گسترده ای از مدل های مختلف از این لباس زنانه می شوند که برای شکل اندام های گوناگون مناسب هستند.

مانتو های تابستانی، نیز جزو مدل های مانتو جدید به حساب آمده و از مشخصه های ویژه ای برخوردار شده اند. از بارز ترین این مشخصه ها، می توانیم به جنس پارچه آن ها اشاره کنیم.

مدل مانتو تابستانی

جنس پارچه مانتو های مناسب تابستان، سبک و راحت بوده و بافت آن ها به گونه ای است که هوا را از خود عبور می دهند. به همین دلیل از ایجاد احساس گرما جلوگیری کرده و مانع از تعریق زیاد بدن می شوند.

به طور معمول از پارچه های لینن، نخی، نخ و پنبه، کتان و… برای دوخت جدید ترین مدل های مانتو تابستانی استفاده می شود. مانتو جدید زنانه شامل مدل های متنوعی از لحاظ رنگ و طرح می شود که بهتر است به خوبی آن ها را بشناسید تا متناسب ترین آن ها را برای استایل های تابستانی خود استفاده کنید.

شومیز مانتویی، بهترین مدل مانتو تابستانی

یکی از ترند ترین و محبوب ترین مدل های مانتو تابستانی، شومیز مانتویی می باشد. این مدل مانتو، علاوه بر این که از جدید ترین مدل های مانتو تابستانی به شمار می آید، هم چنین با داشتن قد کوتاه، برای خانم ها با هر قد و قامتی مناسب هستند.

مدل مانتو تابستانی

هم چنین جنس پارچه این مدل مانتو، اغلب نخی، لینن و کتان می باشد. از این رو از تعریق بدن جلوگیری کرده و از ایجاد احساس گرما جلوگیری می کند. شومیز مانتویی از جمله مانتو های تابستانی است که به راحتی با دیگر آیتم ها ترکیب شده و برای استایل های رسمی، غیر رسمی و نیمه رسمی نیز گزینه ایده آلی به نظر می رسد.

مانتو سفید، از جدید ترین مدل‌های مانتو تابستانی

شاید تصور کنید که رنگ سفید، بیش تر برای استایل های رسمی مناسب باشد. اما مانتو جدید تابستانی که رنگ سفید داشته باشد و جنس پارچه آن نخی یا لینن باشد، بدون تردید می تواند استایل تابستانی شما را کامل کند. ضمن این که در میان مدل های ترند شده از مانتو تابستانی، مانتو سفید نیز دیده می شود. اگر علاقه زیادی به استایل های کژوال دارید، پیشنهاد می دهیم یک شومیز مانتویی به رنگ سفید را برای پوشیدن در تابستان انتخاب کنید.

مانتو جلو بسته، مانتو جدید و خنک تابستانی

یکی دیگر از جدید ترین مدل های مانتو تابستانی که این روز ها در استایل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، مانتو های جلو بسته هستند. این مدل مانتو ها، در ست مانتو شلوار زنانه نیز دیده می شوند. همین طور به دلیل جلو بسته بودن، می توان بدون دغدغه انتخاب لباس زیر مانتو، از آن برای استایل های غیر رسمی و نیمه رسمی استفاده نمود.

این مدل مانتو نیز در دسته بندی مانتو شومیزی ها قرار می گیرد. اما مدل های بلند آن، علاوه بر این که برای خانم های قد بلند مناسب تر است، بهتر است در استایل های رسمی با آیتم هایی مجلسی، ترکیب شود.

مانتو لینن را برای تابستان بپوشید

جنس پارچه لینن، یکی از خنک ترین و محبوب ترین جنس پارچه ها برای فصل تابستان به شمار می آید. تار و پود این پارچه به گونه ای کنار یکدیگر قرار گرفته اند که پارچه از منافذ بسیار ریزی برخوردار شده است. از این رو به راحتی هوا از آن عبور داده می شود.

علاوه بر این، رنگ بندی و طرح و نقش های پارچه لینن به قدری تنوع دارد که غیر ممکن است برای سلیقه و یا استایلی مانتو جدیدی از جنس لینن پیدا نشود. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این جنس پارچه، ترند ترین و جدید ترین مدل های مانتو تابستانی از لینن طراحی و دوخته شده اند. از این رو توصیه می کنیم حتما از آن ها برای استایل های تابستانی خود استفاده نمایید.

مانتو کتی، مدل مانتویی برای تمامی استایل‌ها

مدل دیگری از مانتو های تابستانی که جزو جدید ترین ها محسوب می شوند، مانتو های کتی می باشند. این مدل مانتو جدید، با جنس پارچه های مختلفی طراحی و دوخته شده است. همین امر موجب شده است تا بتوان از آن برای سبک های گوناگونی از استایل استفاده نمود.

مدل مانتو تابستانی

به طور مثال مانتو کتی لینن یا نخی، برای استایل های نیمه رسمی و کژوال گزینه ایده آلی به نظر می رسند. اما مانتو کتی که جنس پارچه آن ایستایی و خشکی بیش تری داشته باشد، می تواند برای استایل رسمی و مجلسی مورد استفاده قرار بگیرد.

استایل تابستانی خود را بسازید

فروشگاه سنسی شاپ، برای سهولت در داشتن استایل تابستانی، با گرد هم آوردن جدید ترین مدل های مانتو تابستانی در کنار هم، فرصت مقایسه و بررسی آن ها را فراهم کرده است تا تمامی خانم ها فرصت انتخاب متناسب ترین مانتو جدید را داشته باشند.

شومیز مانتویی، مانتو های لینن، انواع مدل های مانتو نخی، ست های مانتو شلوار زنانه و سایر آیتم های استایل هم چون بادی، کراپ، تیشرت، شومیز و… به شما حق انتخاب های متنوعی را می دهند تا استایل تابستانی دلخواه خود را با هر سبکی که دوست دارید، تهیه کنید.

توجه داشته باشید که برای ساخت استایل حتما جنس آیتم های آن را سازگار و هماهنگ انتخاب نمایید. تفاوتی ندارد که چه سبک استایلی را مد نظر دارید، لازم است حتما جنس آن ها با یکدیگر همگون باشد. به طور مثال، شومیز مانتویی از جنس لینن، جذابیت چندانی با شلوار زنانه اسکینی ایجاد نخواهد کرد.

اگر تصمیم دارید برای استایل تابستانی، از میان جدید ترین مدل های مانتو تابستانی، مانتو مناسبی را انتخاب کنید، پس به دنبال جنسی باشید که با دیگر آیتم های استایل ترکیب شده و باعث شلخته نشان دادن ظاهر و تیپ نشود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :