مدیر سایت در
0

چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟

چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟

نخستین چیزی که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر خانم‌ها به آن توجه می‌کنند، کیف است. لذا کیفی که جنس آن خوب و ظاهر شیکی داشته باشد، توجه دیگران را به خود جلب می‌کند. انتخاب یک کیف که با لباس‌ها و اندام شما هماهنگ باشد، کار سختی نیست. فرقی نمی‌کند که شما اندامی ریز و لاغر یا درشت و ورزشکاری دارید، فقط باید آن کیف به تعادل ظاهری شما کمک کند. در نظر بگیرید که چه چیزی می‌خواهید در کیف خود حمل کنید، وسایل بزرگ و سنگین یا کوچک و کم حجم؟ چه رنگ لباس‌هایی را چندین بار در هفته می‌پوشید؟ چه رنگ کیفی با لباس‌های شما هماهنگ است؟ کارشناسان چی بپوشم در ادامه این مقاله به شما آموزش می‌دهند که «چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟»

نکات کلی در انتخاب کیف

نکات کلی در انتخاب کیف دستی:

  •  به طور کلی انتخاب سایز کیف دستی بستگی دارد به مقدار وسیله‌ای که می‌خواهید در کیف خود حمل کنید.
  •  اگر شما قد بلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید.
  •  با توجه به اینکه کیف در کوچک‌ترین قسمت اندام قرار می‌گیرد، اگر ریزه اندام هستید، کیفی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشد زیرا هنگام راه رفتن از تمرکز به روی اندام شما جلوگیری می‌کند.
  •  اگر شما لباس‌های چند رنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی مختلف می پوشید، باید کیف تک رنگ، خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب شود.
  • اگر قصد خرید کیفی را دارید که با همه لباس‌های شما (بدون در نظر گرفتن رنگ آن‌ها) هماهنگ بوده و هر روز از آن استفاده کنید، رنگ‌های خنثی بهترین انتخاب می‌باشند.
  • برای کارهای مختلف مانند مسافرت، کار، تفریح و میهمانی از کیف‌های متنوع استفاده کنید. به طور کلی، به جای خرید یک کیف بسیار گران قیمت، چند کیف خوب و مناسب خریداری کرده و آن‌ها را به طور متناوب استفاده نمایید.
  •  هنگام خرید کیف، آن را پر کنید و کمی در مغازه بچرخید تا مطمئن بشوید که شانه‌های شما را اذیت نمی‌کند و راحت هستید.

مطالب مرتبط:

۱- ۱۰ پیراهن جین زنانه برای تابستان

۲- ۶ نوع پارچه ای که در تابستان نباید بپوشید

۳- ۶ موردی که نباید در تابستان بپوشید!

۴- با هر رنگ کفش زنانه چه لباسی بپوشیم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :