۵ عطر زنانه معروف که از عصاره گل رز ساخته شده اند

این بار سراغ عطرهایی رفتیم به ظرافت و لطافت گل رز، عطرهایی که رایحه ماندگارشان روزهای دلنشین بهاری و نشاط و سرزندگی گل های رز را در ذهن زنده می کنند. نقش گل رز در صنعت عطرسازی برای هیچ کس پوشیده نیست. این رایحه نقش موثری در شکل گیری اغلب عطرهای جهان دارد. در ادامه به معرفی ۵ عطر معروف جهان که از عصاره گل رز ساخته شده اند می‌پردازیم.

5 عطر زنانه معروف که از عصاره گل رز ساخته شده اند

۱- عطر زنانه Coco Mademoiselle از برند Chanel

این عطرکه از عصاره گل رزساخته شده است توانسته ۳ سال پیاپی به عنوان بهترین عطر جهان شناخته شود. این ادکلن دارای رایحه ای شیرین و ملایم است.

۲- عطر زنانه Rose Essentielle از برند Bvlgari

از عطرهای محبوب رز دوستان است؛ از آن ادکلن‌هایی که با وجود اینکه سال های نسبتا طولانی (۲۰۰۶) از ورودش به بازار می گذرد همچنان در گروه پرطرفدارها قرار دارد. در مورد رایحه آن هم همین بس که بوییدن آن یک دسته گل رز از سراسر جهان را یکجا در ذهن‌تان زنده می‌کند.

5 عطر زنانه معروف که از عصاره گل رز ساخته شده اند

۳- عطر زنانه rose the one از برند Dolce & Gabbana

این عطر که به دلیل رایحه ملایم و شیرینش زبانزد خاص و عام شده ادکلنی است با رایحه ای بسیار ماندگار. از قرار دادن این ادکلن از همان سال ورودش به بازار (۲۰۰۹) تا به امروز به دلیل ترکیبات خاصش انتخاب اول خانم‌های جوان و با سلیقه بوده است.

5 عطر زنانه معروف که از عصاره گل رز ساخته شده اند

۴- عطر زنانه Jolie Rose از برند Azzaro

رایحه جولی رز دوست داشتنی است همان طور که از ظاهرش انتظار می رود ترکیبی است از شکوفه گل رز با گل یاسمن صورتی. البته کمی هم شکوفه لیمو و شکوفه سیب سبز به آن اضافه شده و در پایان هم عطر دلنشین سدر. خلاصه اینکه با جولی رز می توانید رایحه ای ملایم و شیرین آن هم با پایه ای تاثیرگذار از عطر گل رز را تجربه کنید.

5 عطر زنانه معروف که از عصاره گل رز ساخته شده اند

۵- عطر زنانه Tresor Midnight Rose از برند Lancome

 این عطر ترکیبی از گل‌ها و شکوفه‌ها به ویژه گل رز است. گل‌هایی مثل رز، توت فرنگی، یاسمن و گل صد تومانی در کنار عطر فلفل صورتی، مشک و سرو و بالاخره وانیل در کنار هم نشسته‌اند تا طرفداران برند پرآوازه Lancome را درست و حسابی سرذوق بیاورد.

عصاره گل رز بویی قوی و ماندگار دارد و به همین دلیل به عنوان عصاره پایه در تولید بسیاری از عطرهای جهان به کار می رود. از زمانی که فرانسوی ها با شامه قوی خود صنعت عطرسازی را به راه انداخته اند تا امروز که این محصول آرایشی در سراسر دنیا تولید می شود. عصاره گل رز یکی از اصلی ترین مواد مورد استفاده در این صنعت بوده و هست.

مطالب مرتبط:  پشت ساخت یک عطر چه رازهایی نهفته است؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

شبنم در تاریخ 26 ژوئن 2015

Chanel خیلی گرون قیمت هستش ولی این عطرش واقعا دیوانه کننده است

سامان عشق عطر در تاریخ 26 ژوئن 2015

من عطر chanel برای خانومم خریدم واقعا محشره… مرسی از اینکه اینجا هم بهش اشاره کردین

مهسا12 در تاریخ 26 ژوئن 2015

فقط شانل

حمیرا فریدون نژاد در تاریخ 26 ژوئن 2015

اتفاقا بولگاری بوش بهتره و قیمتش هم مناسب ترهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :