عطرتان را براساس شخصیت تان انتخاب کنید

معیار شما برای خرید عطر و ادکلن چیست؟ آیا برای خرید عطر به قیمت عطر توجه می کنید؟ معیارهای مختلفی برای انتخاب عطر مناسب وجود دارد کارشناسان چی بپوشم در مقاله عطرتان را براساس شخصیت تان انتخاب کنید به بیان راهکارهای عملی برای شما می پردازند. با ما همراه باشید. 

همانگونه که در مقالات قبلی اشاره کردیم برای ساخت عطر از عصاره های مختلفی استفاده می شود ولی چهار رایحه پر کاربرد در صنعت عطر سازی وجود دارد که به آن ها اشاره خواهیم نمود:

عطرهای ساخته شده از چوب

۱- عطرهای ساخته شده  از چوب

چوب هایی مانند صندل، بلوط، سدر و رایحه تلخ، مقاوم و ماندگاری دارند که برای تولید عطرهای مردانه استفاده می شوند.

عطرهای ساخته شده از گل ها

۲- عطرهای ساخته شده از گل ها

بدون شک یکی از پرکاربردترین عصاره های مورد استفاده در صنعت عطر سازی گل ها هستند، و عطر بدست آمده از رایحه گل ها، اصولا شیرین می باشند و در عطرهای زنانه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

عطرهای ساخته شده از میوه ها

۳- عطرهای ساخته شده از میوه ها

عصاره میوه هایی مانند لیمو، پرتقال، شاتوت، توت فرنگی و … در ساخت عطر کاربرد زیادی دارند. این عصاره ها رایحه نشاط بخشی دارند که برای ساخت عطرهای خنک به کار می روند معمولا عطرهای ساخته شده از این عصاره ها برای فصل های گرم سال مناسب هستند.

عطرهای ساخته شده از مشک، عنبر و ...

۴- عطرهای ساخته شده از مشک، عنبر و …

عصاره های مثل مشک، عنبر، وانیل و … در ساخت عطر کاربرد زیادی دارند. و در نت اولیه بسیاری از عطرها مورد استفاده قرار می گیرند. این عصاره ها بیشتر با نام رایحه شرقی می شناسیم.

اگر درونگرا هستید، این عطرها را انتخاب کنید

اگر فردی درونگرا هستید و خجالتی و حضور در اجتماع های شلوغ شما رادچار استرس می کند پیشنهاد کارشناسان چی بپوشم به شما عطرهایی است که دارای رایحه ای قوی مانند رایحه چوبی است. این رایحه سبب می شود که خجالت و کم رویی شما پنهان شود.

۱- تام فورد بلک ارکید

۲- کریستین دیور (جادور)

اگربرونگرا هستید، این عطرها را انتخاب کنید

اگر فردی برونگرا هستید و دائما در مجامع مختلف حضور دارید کارشناسان چی بپوشم برای شما پیشنهاداتی دارند. سعی کنید از رایحه گل ها استفاده نمایید زیرا این دسته از رایحه ها برای شخصیت شما مناسب تر است.

۱- بولگاری آکوامارین

۲- لالیک آمیتیست

مطالب مرتبط:

۱- منبع اصلی ادکلن های گرانقیمت دنیا

۲- نحوه‌ی صحیح عطر زدن

۳- یک شیشه عطر تا چند روز دوام می آورد؟

۴- چطور مثل تام هاردی لباس بپوشید

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :