chadmin در
0

یک شیشه عطر تا چند روز دوام می آورد؟

یک شیشه عطر تا چند روز دوام می آورد؟

شاید یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هر مصرف کننده عطر و ادکلن داشته باشد این است که تا چند روز می توانم از این عطر استفاده کنم؟ این سوال بیشتر برای مشتریانی بوجود می آید که عطرهای گرانقیمت تری خرید می کنند و استرس نحوه مصرف دارند.  یک شیشه عطر تا چند روز دوام می آورد؟ عنوان مقاله ای که کارشناسان چی بپوشم به آن خواهند پرداخت. 

یک شیشه عطر تا چند روز دوام می آورد؟

با توجه به اینکه  معمولا برای تولید شیشه و یا سری (والف) عطرها و ادکلن ها استاندارد خاصی وجود ندارد لذا میزان عطری که ازهر بار اسپری از هر برند خارج می شود معمولا متفاوت است. برای اینکه مشخص کنیم هر یک میلی لیتر عطر چند تا اسپری (اصطلاحا پاف) می باشد سه نوع عطر مختلف را مورد آزمایش قرار دادیم.

با آزمایش بر روی 3 عطر مختلف با سایز 50 میلی متوجه شدیم که میانگین هر شیشه عطر 50 میلی 700 بار اسپری می کند که به راحتی می شود متوجه شد که هر 14 اسپری برابر است با 1 میل . ولی باز این مقدار ممکن است متغیر باشد به خصوص برای عطرهایی که والف بازتری دارند.

میزان اسپری کردن عطر در افراد مختلف متفاوت است، خانم ها به طور متوسط بیشتر از آقایان عطر را اسپری می کنند، حال برای اینکه متوجه شوید هر شیشه عطر شما تا چند روز برایتان دوام خواهد داشت جدول زیر را تهیه نمودیم:

عطر  براي 3 بار اسپري حدود 233 روز
عطر  براي 5 بار اسپري  حدود 140 روز
عطر  براي 10 بار اسپري  حدود 70 روز
عطر  براي 3 بار اسپري  حدود 466 روز
عطر  براي 5 بار اسپري  حدود 280 روز
عطر  براي 10 بار اسپري حدود 140 روز

توجه داشته باشید که اگر می خواهید عطر شما ماندگاری بیشتری داشته باشد حتما باید در طول روز عطر خود را تجدید نمایید. در مقالات قبلی در خصوص راهکارهای ماندگاری بیشتر توضیحات کاملی توسط کارشناسان چی بپوشم به شما داده شده است. ولی نکته طلایی استفاده از کرم های مرطوب کننده برای پوست است که باعث ماندگاری بیشتر خواهد شد و پخش بوی بیشتری را برایتان به همراه خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

1- شش سوال کلیدی در مورد عطر و ادکلن

2- چگونه عطر اصلی و تقلبی را شناسایی کنیم؟

3- درآمد میلیارد دلاری برندهای مشهور صنعت عطر

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

لیلیوم در تاریخ 19 فوریه 2016

ممنون از مطلب خوب شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :