بهراد در
0

جنتلمن بودن در گرما

جنتلمن بودن در گرما

زیاد سخت و دور از انتظار نیست که آقایون توی سرما کت و شلوار یا پالتو و از این دست لباس ها بپوشند ولی جنتلمن بودن در گرما کار هر کس نیست. البته این موضوع برای کسایی مهم تر هستش که مجبورند هر روز با کت و شلوار سر کار برن و اگه نپوشن اخراج میشن، مثل بانکی ها عزیز ک تو هر هوایی مجبورند از این پوشش استفاده کنند. با چی بپوشم همراه باشید تا جنتلمن بودن در گرما رو بهتون آموزش بدیم.

اول از همه برای مشخص کردن سناریوی وحشتناک پوشیدن کت و شلوار تو تابستان این موضوع رو در نظر بگیرید. توی سونا خشک گیر کردید و هر قدرم به در می زنید کسی در رو باز نمی کنه. چی میشه؟ خشک می شی. حالا برا اینکه خشک نشی بهتره یکم لباس سبک تر پوشیده باشی.

جنسی که می پوشید خیلی مهمه!

مطمئن هستم کسی تو این هوا کت و شلوار پشمی یا جین و یا هر چیزی که ضخیم باشه نمی پوشه ولی اگه احیانا چنین کاری می کنید واقعا متاسفم براتون. چیزی باید تن شما باشه که سبک باشه مثل کتان یا پنبه. مسلما استفاده از جنس هایی که اول گفتیم به لاغری هم کمک نمی کنه. بزار بدنت نفس بکشه. رنگ هم که مشخصا باید روشن باشه.

جنتلمن بودن در گرما

بی خود غر نزنید

نمیگم کار آسونی هست و این حرفا، ولی غر زدن فایده ای نداره. همیشه سعی کنید شرایط شخص دیگری رو هم یاد بیاریدو مثلا یک کارمند بانک تو اهواز. اگر هم اهل اهواز هستی و شغلت هم بانکی هست، دمت گرم خیلی خیلی مردی. فقط یادتون باشه اینکه عصر میایید خونه و غر می زنید که گرمم شد و این حرفا زیاد کمکی نمی کنه. به فکر چاره باشید چون تو همین زمان غر زدن در واقع دارید زمانی که برای انتخاب و خریدن یک دست کت و شلوار مناسب تابستون بوده رو از دست می دید.

جنتلمن بودن در گرما

کفش خوب پا کنید

به آخرین قسمت مقاله جنتلمن بودن در گرما می رسیم. از قدیم گفتن که پا قلب دوم شماست و برای همین هم هست که تو فصل های سرد تر برای ایکه سردتون نشه از کلاه و جوراب استفاده می کنید. کفش های چرم نپوشید چون خودش از جنس پوست هست و اصلا اجازه نفس کشیدن به پا نمیده و در نهات باعث می شه وتی اومدی خون پاهات بویی بده که همه فکر کنن روی خروجی جیوانات پا برهنه قدم زدی. چیزی انتخاب کنید که اجازه نفس کشیدن رو به پا بده و بشه بدون جوراب هم پوشید. اگر هم کد لباسی جایی که توش کار می کنید حتما جوراب می طلبه، یا جوراب خیلی نازک بپوشید و یا اینکه یکم شلوار و بلند تر کنید تا کسی نفهمه نپوشیدید. دوستانی که تو بانک کار می کنند هم که همیشه پاشون بیرون از کفش هست پس از این قاعده مستثنی هستند.

جنتلمن بودن در گرما

شاد و خنک باشید.

مطالب مرتبط:

1- مشکلات آرایش تابستانی

2- با این سه نوع پارچه در تابستان خنک باشید

3- اصول لباس پوشیدن در گرمای تابستان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :