بهراد در
0

مشکلات آرایش تابستانی

مشکلات آرایش تابستانی

تابستونه و فصل خورشید، باد دریا و خساست تو لباس پوشیدن و عرق. با اینکه خیلی گفته میشه تابستونه رومانتیک هستش ولی در واقع خیلی پر عرق، بو دار و در مواقعی خیلی تند و زننده هم هست. گرمای زیاد باعث بروز مشکلات آرایش تابستانی در خیلی ها می شه. اینکه نباید برخی لباس ها و مواد آرایشی رو استفاده کرد. امروز در چی بپوشم و این مقاله، سعی داریم مشکلات آرایش تابستانی و نحوه حل کردنشون رو بهتون بگیم.

تنها راهی که میشه با گرمای تابستون مقابله کرد، با دانش و انتخاب مواد درسته. البته ما اینجا برند خاصی رو معرفی نمی کنیم و مسلما خود شما بهترین شخص بری این کار هستید.

اول از همه عرق نکنید. عرق در عین اینکه خیلی طبیعی هستش ولی حال بهم زننده هم هست. یکی از عوارض جانبی هم برای کسانی که خیلی عرق می کنند این هست که  مناظر زیبایی روی لباسشون ایجاد میشه که اصلا جالب نیست. یکی از راه های کنترل جریان زیر بغل، استفاده از محصولاتی هست که عرق رو دوباره وارد بدن کرده و به صورت طبیعی دفع می کنند.

مشکلات آرایش تابستانی

مورد دوم که خیلی بهتون کمک می کنه در عین اینکه کمتر گرما زده بشید، خوش اسنایل بمونید، استفاده از ژل ها و محصولاتی برای موهاتون هست که لزجت کمتری دارند. شاید فکر کنید رچی ماده روغنی که به سرتون می مالید چرب تر و موهاتون رو بیشتر به هم بچسبونه، باعث می شه که گرما رو بازتاب بده که اصلا درست نیست. تازه گرمای آفتاب ممکنه اون روغن رو نرم کنه  ترکیب روغن و گرمای آفتاب کچلتون هم خواهد کرد. پس بهتر از روغن های سبک برای آرایش در تابستون استفاده کنید.

مشکلات آرایش تابستانی

مورد سوم که خیلی کمک می کنه تو آفتاب مشکل دار نشید استفاده از کرم های ضد آفتاب هستش. این مورد باعث می شه آفتاب کمتری جذب بدن شما شه و سوختگی رو کم کنه. تازه اگه دیر به فکر افتادید و سوختگی ایجاد شده تا برای اینکه بدن شما پوسته پوسته نشه و شبیه مارمولک شهری نشید، حتما از محصولاتی استفاده کنید که پوسستون رو مرطوب می کنه.

مطالب مرتبط:

1- ۱۰ وسیله‌ی آرایشی بهداشتی مخصوص آقایان

2- اعتیاد به پوشاک مردانه

3- ۵ راه موثر بلند کردن ریشدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :