محمد رضا اهوارکی در
0

۵ راه موثر بلند کردن ریش

۵ راه موثر بلند کردن ریش

اگر به تاریخ هم نگاه کنید افراد سردمدار همه ریش داشتند و ریش یکی از مواردی است که آقایان را قدرتمند تر نشان می دهد. اما بلند کردن ریش به همین سادگی ها هم نیست. ما در مقالات زیادی در چی بپوشم در این باره صحبت کرده ایم. این بار نیز می خواهیم  راه موثر در این زمینه را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

۱- ابزاری که برای رشد ریش تان نیاز است را در اختیارش بگذارید

قرار نیست ریشتان از هوا دربیاید. رشد کردن ریش مستلزم رعایت اصول است. برای بلند شدن آن باید شرایط غذایی و روحی را فراهم کنید. رژیم های پرکالری در این امر می تواند کمک شایانی بکند.

۵ راه موثر بلند کردن ریش

۲- پشتکار، پشتکار پشتکار

هیچ وقت ریشتان را با ریش نزدیکان و دوستانتان مقایسه نکنید. اگر ریش کمی دارید باید برای بلند شدن آن هم ریسک کنید و هم تلاش. سعی کنید تعداد دفعات تراشیدن را به طور معقولانه ای زیاد کنید و امید داشته باشید که ریشتان بلندتر می شود.

۵ راه موثر بلند کردن ریش

۳- با موی صورتتان کار کنید

چون هنوز ریشتان به اندازه و طول خیلی زیادی نرسیده قرار نیست شما هم از لحظات رشد ان لذت نبرید. باید از هر سانت بلند شدن ریشتان لذت ببرید و سعی کنید مدل های مختلف را روی آن امتحان کنید. به موقع آن را بتراشید و بدانید که اینکار در رشد بیشتر آن هم موثر است.

۵ راه موثر بلند کردن ریش

۴- به ریشتان برسید

حتی اگر هنوز هم ریشتان در مرحله ی نوزادی است نیاز به مراقبت شدید دارد. هرزگاهی باید آن را نزد آرایشگر صورت ببرید و از او بخواهید تا کارهای لازم برای مرتب کردن و تمیز کردن آن را انجام دهد. با اینکار شما به رشد ریشتان کمک بیشتری می کنید. اگر اصولی پیش بروید وقتی ریش به دوران بلوغش می رسد و بزرگتر می شود هم می توانید از آن مراقبت کنید.

۵ راه موثر بلند کردن ریش

۵- جاهای خالی را پر کنید

برای آقایانی که ریششان دارای قسمت های خالی است مواد آرایشی بهداشتی که در ضخیم کردن قسمت های دیگر ریش موثر است را پیشنهاد می کنیم. این قسمت ها شدیدا جلب توجه می کنند و شاید جلوه ی خوبی از ریش شما ارایه ندهند. پس به دنبال ترمیم این اشکال روی صورتتان باشید.

۵ راه موثر بلند کردن ریش

مطالب مرتبط:

1- چرا برخی آقایان موی تیره و ریش قرمز دارند؟

2- چه مدل ریشی به من میاد؟

3- نکاتی برای آقایانی که قصد بلند کردن ریش را دارند- قسمت دومدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :