دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

تاریخچه دکمه سر آستین ها به زمان جنگ جهانی دوم باز می گردد و در آن زمان روی کت های جراحان جنگی از آن ها استفاده می شد تا در صورت نیاز سرآستین را باز کرده و آن را تا کنند. اما از اوایل قرن بیستم این دکمه ها صرفا برای شیک تر کردن و ارتقای تیپ مردانه به کت و شلوار و پیراهن ها اضافه می شود. این دکمه ها در تیپ آقایان گویای موارد مختلفی از شخصیت آن ها خواهد بود که در این مقاله به آن می پردازیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

در دکمه سر آستین رنگ و جنسی که دکمه از آن ساخته شده است گویای موارد زیر خواهد بود:

دکمه سر آستین قهوه ای رنگ (چوبی) با جنس نقره ای اطراف آن

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

شما آدم ریسک پذیری هستید. خدای ناکرده شاید برای انجام کارهای خلاف هم پتانسیل داشته باشید. مردم عادت ندارند که جنس های چوبی کار شده در جنس نقره با ارزش را ببینند. اما شما زیاد اهل بها دادن به این مسائل نیستید. شما سبک زندگی و لباس پوشیدن خودتان را دارید.

دکمه سر آستین خاکستری رنگ با جنس نقره ای اطراف آن 

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

شما انسان مورد اعتمادی هستید. اگر می خواهید جدی بودن خودتان در کار را اثبات کنید این رنگ دکمه سر آستین نشان دهنده آن است. هیچ رنگی به اندازه خاکستری، ساده، گویا و کامل نیست. رنگ خاکستری کار شده در هسته دکمه نشان دهنده این است که شما مرد عمل هستید.

دکمه سر آستین صورتی رنگ با نقش های هندسی و حاشیه نقره ای 

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

راحت بودن شما در این رنگ نشان داده می شود. شما با پوشیدن آیتم هایی با این رنگ نشان می دهید که این رنگ تنها مخصوص خانم ها نیست و همه حق استفاده از آن را دارند. حال که شما این عقیده را پس زده اید باید اعتماد به نفس پوشیدن آن را نیز در خود تقویت کنید.

دکمه سر آستین سبز خال خالی با حاشیه نقره ای در آن

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

این رنگ مناسب انسان های با شخصیتی با ریسک پذیری کم نیست. اگر از آن دسته افرادی هستید که قدرت ریسک شما بالاست این دکمه سر آستین سبز کمرنگ را به شما پیشنهاد می کنیم.

دکمه سر آستین قرمز رنگ راه راه با حاشیه نقره ای رنگ 

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

این رنگ نیاز به اعتماد به نفس بالایی دارد و از مزیت های آن این است که با هر رنگ کتی ست می شود. طرح و رنگ عمیق آن به خوبی با رنگ سفید و آبی کمرنگ ست می شود.

دکمه سر آستین بنفش راه راه با حاشیه نقره ای

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

این رنگ مخصوص پادشاهان و سران است و نشان از وفاداری شما دارد. البته برای کسانی که در این منسب ها نیستند نیز کاربرد دارد. به راحتی با رنگ خاکستری و اکثر رگه های رنگ آبی ست می شود و با پوشیدن آن متوجه می شوید که تقریبا تیپ هیچکس با شما قابل مقایسه نیست.

دکمه سر آستین آبی خال خالی با حاشیه نقره ای 

دکمه سر آستین شما درباره‌تان چه می گوید؟

این رنگ مخصوص انسان های خوشبین است و کسانی که معتقدند همیشه اتفاقات خوب در انتظارشان است از این رنگ استفاده می کنند. این رنگ را انتخاب کنید تا همیشه به شما یادآوری کند که باید مثبت فکر کنید.

مطالب مرتبط:

۱- انواع مختلف دکمه سر‌ آ‌ستین

۲- انتخاب دکمه سر آ‌ستین مناسب چگونه است؟

۳- طول آستین پیراهن مردانه باید چقدر باشد؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

کتانی در تاریخ 01 نوامبر 2016

واقعا سایت جالبی دارید خیلی وقت بود میخواستم در مورد اخبار مد و زیبایی سایتی رو پیدا کنم
خدارو شکر شمارو پیدا کردمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :