ست لباس رسمی مردانه به انتخاب چی بپوشم

0

برخی از آقایان در انتخاب و ست کردن طرح و رنگ لباس مردانه بد سلیقه عمل می‌کنند. تطبیق و هماهنگ کردن رنگ‌ها در اکثر مواقع گیج کننده و دشوار است اما استفاده از خلاقیت و توجه به ترکیب درست رنگ‌ها می‌تواند این مشکل را حل کند. برای اینکه ترکیب رنگ و طرح لباس به موضوعی گیج گننده برای شما تبدیل نشود، در این مقاله چند ست لباس رسمی مردانه به انتخاب چی بپوشم را ببینید. 

مهم‌ترین نکته، انتخاب بهترین کت و شلوار مناسب با بدن و استایل‌تان است. نوع برش‌ها در پارچه باعث متفاوت شدن کت و شلوار‌ها می‌شود. بعضی از برش‌ها باعث لاغر به نظر رسیدن شما می‌گردد و بعضی از برش‌ها بالعکس، باعث چاق دیده شدن شما می‌گردد. پس با دقت به این نکات، کامل و بی‌عیب و نقص باشید. هم چنین باید دقت کنید که در چه موقعیتی قرار است باشید و با توجه به آن کت و شلوار‌تان را انتخاب کنید.

این تصویر یک تیپ کاملا مردانه و شیک مناسب محل کار، قرارهای کاری و یا یک قرار کاملا رسمی مناسب است.

ست لباس رسمی مردانه

 

کت سرمه‌ای و شلوار بژ

از آنجا که رنگ بژ رنگی خنثی است، شما می‌توانید آن را با رنگ آبی و سرمه‌ای ست کنید. اگر می‌خواهید هم‌نشینی این دو رنگ کلیشه‌ای به نظر نرسد، پیراهن‌هایی با رنگ سبز، صورتی یا قهوه‌ای در کنار این ست استفاده کنید. این یک ست لباس رسمی مردانه است.

ست لباس رسمی مردانه
ست لباس رسمی مردانه

کت بژ یا خاکستری و شلوار آبی یا سرمه‌ای

کت بژ و شلوار آبی یک ست بسیار جذاب برای جلسات اداری یا مصاحبه‌های کاری آقایان است، این دو رنگ در کنار هم بسیار کلاسیک به نظر می‌رسند.

 ست لباس رسمی مردانه
ست لباس رسمی مردانه
ست لباس رسمی مردانه
مطالب مرتبط:
نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 21 می 2017

مرسی چی بپوشم از مقالات با کیفیتی که برای ما ما قرار میدیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :