بهترین مدل پولوشرت را برای تابستان انتخاب کنید

انتخاب تی شرت مردانه مناسب نیازمند بررسی جدیدترین ترندهای فصل است. انواع پولوشرت امسال تابستان مد روز هستند اگر قصد این را دارید که در تابستان تغییری در استایل مردانه خود به وجود بیاورید، کافیست با چی بپوشم همراه باشید. بهترین مدل پولوشرت برای تابستان کدام است؟

تاریخچه پولوشرت مردانه

این مدل تی شرت مردانه محبوب اولین بار  در سال ۱۹۲۰ توسط برند لاگوست وارد بازار مد و فشن شد. و در سال‌های اخیر انواع آستین بلند آن نیز وارد بازار شد. تا مدت‌ها برند لاگوست به عنوان تنها تولید کننده پولوشرت مردانه در جهان شناخته می‌شد.

لوگوی کروکودیل روی این مدل تی شرت در مدت زمانی کوتاه تبدیل به یک مارک جهانی شد. پولوشرت‌ها در مدت کوتاهی به عنوان لباس گلف بازان نیز تبدیل شد و برند لاگوست نیز مشهورتر از قبل به کار خود ادامه داد.

 

انواع مدل پولوشرت برای تابستان

پولوشرت مردانه : برند رالف لورن  

رالف لورن در سال ۱۹۷۲ پیراهن‌های آستین کوتاه معروف خود را با لوگوی پولو و در ۲۴ رنگ به بازار فرستاد که شهرت زیادی برای او کسب کرد به شکلی که توانست طراحی لباس‌های فیلم گاتسبی بزرگ را به دست خود بگیرد. خط تولید پولوشرت، برای تولید پوشاک ورزشی، در سال ۱۹۹۳ راه‌اندازی شد.

پولوشرت مردانه

پولوشرت مردانه

پولوشرت مردانه

پولوشرت مردانه

پولوشرت مردانه

پولوشرت مردانه : برند تامی هیلفیگر

هیلفیگر در شهر المیرا در ایالت نیویورک به دنیا آمد. وی در یک خانواده آلمانی-سوسیسی بزرگ شد. پدر وی جواهر ساز و مادرش پرستار بود. خانواده‌اش از وی انتظار داشتند که یک مهندس شود.

در سال ۱۹۸۴، وی برای اولین بار و با حمایت گروه تولید مورجانی، برند تامی هیلفیگر را به ثبت رساند و تا سال ۱۹۹۲ امضای این کمپانی بر محصولات وی نمایان بود. در سال ۲۰۰۴ شرکت وی ۵۴۰۰ نفر کارمند داشت و توانسته بود سرمایه خود را به ۱٫۸ میلیارد دلار برساند.

هیلفیگر در سال ۱۹۹۵ توانست به عنوان بهترین طراح لباس مردانه از سوی شورای طراحان مد آمریکا شناخته شود. همین امر تأثیر بسیاری در شناخته شدن و افزایش درآمد وی داشت.

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

پولوشرت مردانه : برند گوچی

گوچی یکی از مشهورترین برندهای حوزه مد و لباس می باشد که در سال ۱۹۲۱ میلادی در فلورانس ایتالیا تاسیس گردید. بعد از اینکه برند گوچی در سال ۲۰۰۹ میلادی در جایگاه ۴۱ ام در میان ۱۰۰ برند برتر جهان قرار گرفت، تمام کارشناسان این حوزه اذعان داشتند که درخشش این برند تازه شروع شده است.

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

پولوشرت مردانه : برند کلوین کلاین

کلوین کلاین در سال های ۱۹۵۹ تا ۱۹۶۲ در موسسه مد و فشن نیویورک به تحصیل در حوزه طراحی لباس پرداخت. و بعد از تحصیل به مدت ۲ سال به عنوان دستیار به طراحی و دوخت لباس برای برندهای مختلف ادامه داد تا اینکه با سرمایه ۱۰،۰۰۰ دلاری اولین مغازه خود را در نیویورک تاسیس کرد.  در دهه ۱۹۷۰ کلوین کلاین به عنوان یک برند معتبر در میان زنان جوان شناخته شد به طوری که در دهمین سالگرد تاسیس برند خود توانست بیش از ۳۰ میلیون دلار درآمد کسب کند.

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

مدل پولوشرت

 

مطالب مرتبط:

۱- اصول پوشیدن پولوشرت مردانه

۲- تاریخچه پولوشرت مردانه

۳- راه‌های تشخیص پولوشرت لاکوست اصل از تقلبیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :