در استایل هنری مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

0

از استایل‌های جذاب که بسیاری از مردان جوان به آن علاقه‌ دارند، استایل هنری مردانه است که انتخاب آن گاهی سخت به نظر می ‌رسد، استایل هنری نشان‌دهنده تفکری خلاق است و به نوعی نگاه هنری افراد به دنیای پیرامون را به نمایش می‌گذارد. اما چطور آقایان یک استایل هنری بسازند؟ با چی بپوشم همراه باشید.

قواعدی کلی برای داشتن یک استایل هنری مردانه وجود دارد که باید آن‌ها را رعایت کرد.

  • لباس‌هایی با فرم آزاد و کمی گشاد بپوشید.
  •  جزییات لباس و اکسسوری‌ها بسیار مهم هستند.
  • از چند طرح در استایل خود استفاده کنید.
  • موها و حتی ریش خود را کمی بلند نگه دارید.
  • نیازی نیست همیشه کاملا اتو کشیده باشید.

همچنین چند نکته وجود دارد که بهتر است آقایان برای داشتن یک استایل هنری، به آن‌ها توجه کنند.

استفاده از شلوار جین رنگ روشن

پوشیدن یک شلوار جین رنگ روشن، شما را کمک می‌کند تا راحت‌تر به طرف یک استایل هنری مردانه بروید. یک استایل هنری می‌تواند توجه‌ها را به شما جلب کند. بنابراین اگر شما هم علاقمند به داشتن یک استایل هنری هستید، پیشنهاد می‌کنیم شلوار جین تیره خود را با یک جین روشن تعویض کنید.

در استایل هنری مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

بکار بردن استایل شخصی

در پوشیدن لباس‌ها و ساخت استایل هنری خود، از استایل شخصی خودتان کمک بگیرید. به طور مثال برخی آقایان از یک تی شرت، زیر پیراهن استفاده می‌کنند و دکمه‌های پیراهن خود را باز می‌گذارند. برخی دیگر از افراد آستین پیراهن خود را تا آرنج تا می‌زنند و برخی دیگر از یک شال هنری برای ساخت استایل خود کمک می‌گیرند. شما هم می‌توانید بنا بر سلیقه شخصی خود یک تیپ هنری خاص و مختص به خود بسارید.

در استایل هنری مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

استفاده از لباس طرح‌دار

اکثر آقایان برای پوشیدن یک پیراهن طرح‌دار دچار ترس می‌شوند. شما می‌توانید بدون هیچ دلواپسی از یک پیراهن طرح‌دار برای داشتن یک استایل هنری مناسب کمک بگیرید. از پیراهن‌های طرح گلدار استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که برای پوشیدن یک پیراهن طرح‌دار باید بقیه لباس‌های خود را ساده نگه دارید.

در استایل هنری مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

بی توجه به لباستان باشید

یکی از قوانین داشتن یک استایل هنری جذاب، این است که طوری لباس بپوشید که گویی هیچ توجه و برنامه‌ای برای لباستان نداشته‌اید. بهتر است پیراهنتان را بیرون از شلوار بگذارید. از یک شال باز دور گردن استفاده کنید. البته باید به هارمونی لباس‌هایتان توجه کنید.

در استایل هنری مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

استفاده از جیر به جای چرم

محصولات چرمی از کت و کفش گرفته تا انواع کیف، بیشتر جنبه رسمی دارند. پیشنهاد ما به شما این است که از یک کت تک مردانه، کفش جیر و کیف پارچه‌ای یا جیر به جای انواع چرم آن کمک بگیرید.

استفاده از صندل جیر

انواع کفش کتانی برای داشتن استایل اسپرت و کفش چرم برای یک تیپ رسمی مناسب است. گاهی می‌توان از این کفش‌ها در یک استایل هنری هم استفاده کرد. ولی اگر می‌خواهید بدون هیچ واهمه‌ای در فصل گرم سال یک استایل هنری مناسب داشته باشید، بهتر است از یک صندل جیر استفاده کنید.

اکسسوری

در توضیح هر استایلی معمولا آخرین گزینه‌ای که برای موفقیت شما از آن نام برده می‌شود، استفاده از اکسسوری‌های مناسب است. همانطور که گفتیم بهتر است از محصولات چرمی برای لباس و کیف و کفش کمتر استفاده کنید، ولی بهتر است از انواع دستبند و گردنبند از جنس چرم و چوب کمک بگیرید. این اکسسوری‌ها در استایل هنری مردانه بسیار مورد توجه هستند.

در استایل هنری مردانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مطالب مرتبط:

۱- ۵ راز خرید موفق لباس

۲- اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

۳- قانون ۸۰/۲۰ و داشتن یک کمد لباس کامل

۴-  همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 09 سپتامبر 2017

مرسی چی بپوشم

آروین در تاریخ 09 سپتامبر 2017

من یه کت قهوه ای چهار خانه دارم میخواستم بدونم بهتر هست اینو با چه کفش و شلواری ست کنم ؟ سایتتون عالی هست من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم

سارا هنجنی در تاریخ 11 سپتامبر 2017

من عاشق تیپ هنری مردانه هستمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :