نرگس حسین زاده در
0

همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

جین‌های مشکی از جمله لباس‌هایی هستند که هر خانمی باید در کمد لباس‌هایش داشته باشد. اگر در یک محیط دوستانه و غیر رسمی کار می‌کنید، پوشیدن جین مشکی در این محیط بسیار مناسب است. رنگ مشکی با هر رنگ دیگری به راحتی ست می‌شود. همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟
ممکن است شما طرفدار پوشیدن لباس‌های تک رنگ همراه با جین مشکی باشید که این مدل پوشش در چند سال گذشته مورد توجه وبلاگ نویس‌ها، مدل‌ها و افراد مشهور نیز قرار گرفته است. برای داشتن چنین تیپی باید یک لباس از سر تا پا مشکی بپوشید یا از گزینه‌هایی با رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری را استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اصول ست کردن لباس زنانه با شلوار جین مشکی این مقاله را دنبال کنید.

جین‌های تنگ را با بوت مشکی، کیف دستی چرم، ژاکت و کت مشکی، سفید یا خاکستری ست کنید.

همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم

با شلوار مشکی چی بپوشیم

اگر به این فکر می‌کنید که فصل زمستان  با جین مشکی خود چه بپوشید، رنگ‌های جسورانه بهترین انتخاب هستند. رنگ مشکی به رنگ‌های روشن درخشش می‌بخشد. می‌توانید جین مشکی را با هر تاپ، ژاکت، بلوز، پیراهن تک رنگ یا طرح‌دار بپوشید و به کار با پوشیدن یک کت مشکی پایان دهید. کیف دستی و کفش‌تان را می‌توانید مشکی یا به رنگ لباس بالا تنه‌تان انتخاب کنید.
همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم
رنگ‌های روشن را نیز می‌توانید انتخاب کنید، مثل این کت قرمز با کلاه خزدار مصنوعی. برای برقراری تعادل بین لباس‌تان یک ژاکت با رنگ روشن‌تر، مثل کرم، سفید یا خاکستری همراه با بوت گرم  کیف‌های کیسه‌ای بپوشید.
همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟
ترکیب رنگ‌های مشکی، سفید و قرمز نیز عالی است. لباس گرم زمستانی خود را اینگونه انتخاب کنید. جین مشکی، پیراهن شطرنجی پشمی و یک ژاکت  قرمز روشن.

همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

با شلوار جین مشکی چی بپوشیم

از ۴۰ سالگی با شلوار جین مشکی چی بپوشیم

یک راه بسیار خوب برای ست کردن جین مشکی در سن بالای ۴۰ این است که آن را با لباس‌های رنگی بپوشید. جین مشکی‌تان را با یک ژاکت کرم، یک کت زنانه خاکستری روشن و یک بوت بژ تا مچ پا بپوشید. به لباس‌تان با یک گردنبند بلند و یک آرایش ساده زیبایی بیشتری ببخشید.

وقتی که هوا خیلی سرد است چگونه شلوار جین بپوشیم؟

می‌توانید از ترکیبی که در عکس گذاشتیم استفاده کنید: یک کت پوست خزدار، یک ژاکت خاکستری روشن، جین مشکی، و چکمه‌های شکاری بلند و براق. کلاه و دستکش قرمز رنگ را نیز اضافه کنید.
همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟
مطالب مرتبط:

۱- انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه

۲- شلوار زنانه خاکستری را با چه رنگی بپوشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 23 می 2017

چی بپوشیم :)) مرسی نرگس عزیزم این مقاله شما واقعا خواندنی و عالی بود

سارا هنجنی در تاریخ 23 می 2017

ولی واقعا برای خوش تیپ شدن چی بپوشیم؟؟؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :