مهفام میرزایی در
0

سوالات متداول درباره شلوار جین و پاسخ آن ها

سوالات متداول درباره شلوار جین و پاسخ آن ها

شلوار جین در چند دهه اخیر نقش مهمی در دنیای مد بازی کرده است اما هنوز چیز هایی هست که کمتر کسی درباره آن می داند و بیشتر افراد با شلوار های جین خود دچار مشکل هستند و راه حل آن را نمی دانند. در این مطلب سوالات متداول درباره شلوار جین و پاسخ آن ها را مشاهده می کنید.

سوال: هرگز شلوار جین با قد مناسب برای خودم پیدا نمی کنم. چه کنم؟
جواب: شلواری پیدا کنید که در قسمت کمتر و باسن کاملا اندازه باشد و فقط پاچه های بلند داشته باشد. ابتدا آن بشویید حدود یک سانت از قد آن کم خواهد شد سپس به خیاط بدهید تا آن ره به مقدار مورد نیازکوتاه کند. اگر خودتان این کار را انجام می دهید لبه های اصلی شلوار را جدا کرده و نگه دارید و در آخر به انتهای شلوار وصل کنید تا طبیعی تر به نظر برسند.

سوال: چرا برخی شلوار های جین بسیار گران هستند؟
جواب: شلوار های جین به دو دسته تقسیم می شوند دسته اول زیر 30 دلار قیمت دارند و دسته دوم بالای صد دلار. در شلوار های گران به جزئیات بسیار توجه می شود و بیشتر کار های سنگ شور با دست و به دقت انجام می گیرد. این شلوار ها در چین ساخته نمی شوند بلکه در ایتالیا، ژاپن یا آمریکا دوخته می شوند. جنس پارچه های آن ها بسیار مرغوب است و از برند های معتبری هستند.

سوالات متداول درباره شلوار جین و پاسخ آن ها

سوال: شلوار جین من به پوستم رنگ پس می دهد چه کنم؟
جواب: این اتفاق حتی ممکن است برای شلوار های گران نیز بیفتد. در هنگام خرید به لیبل آن دقت کنید تا هشداری درباره رنگ پس دادن نداشته باشد برای تست یک کاغذ سفید به آن بمالید. قبل از پوشیدن آن را به تنهایی با آب سرد بشویید تا رنگ های اضافی را پس بدهد.

چطور شلوار جین ام را نو نگه دارم؟
جواب: شلوار را کمتر بشویید تا آب نرود و رنگ و رو رفته نشود. شستن بعد از 5 بار پوشیدن کافی است. قبل از شستن آن را پشت و رو کنید و با آب داغ نشویید. آن ها را نم دار از ماشین بردارید و به طور طبیعی خشک کنید. خشک شویی مناسب ترین روش برای تمیز کردن شلوا جین است.

اگر درباره شلوار جین سوالی دارید در بخش نظرات منتظر شماییم.

مطالب مرتبط:

1- سبک جديدي از شلوار هاي زنانه براي بهار و تابستان

2- انتخاب شلوار جين با توجه به تنوع مدل

3- جين پوشي راهي به سوي سرکشيدیدگاه شما

هادی در تاریخ 07 آگوست 2017

فوق العاده اینارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :