با کدام لباس‌ها خوش عکس می شویم؟

0

این روزها شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی انسان ها بازی می کنند و این سایت ها و شبکه ها به محلی برای خودنمایی و نشان دادن ویژگی های ظاهری زندگی افراد تبدیل شده است. هر چند این رفتار ها پسندیده نیستند اما این تغییرات باعث شده که عکس گرفتن و خوش عکس شدن به یک مساله مهم در زندگی افراد تبدیل شود و همه تلاش کنند تا به هر قیمتی خوش عکس شوند. خوش عکس شدن بستگی به عوامل متعددی دارد که تعدادی از آن ها در مطالب قبلی گفته شده اما لباس ها نقش مهمی در خوش عکس شدن ما دارند. با کدام لباس‌ها خوش عکس می شویم؟

یک ژاکت فیت

بلوز و ژاکت بافتنی و کشی که فیت بدن شما باشد باعث می شود زیبایی های اندام شما بیشتر جلوه کرده و در عکس های خانوادگی زیباتر دیده شوید.

شلوار گشاد

شلوار گشاد یا دامن شلواری لباس دیگری است که بر خلاف تصور خیلی  ها تاثیر بیشتری نسبت به شلوار های جین دارد و قد شما را بلندتر و در نتیجه شما را خوش عکس تر خواهد کرد.

با کدام لباس‌ها خوش عکس می شویم؟

دامن میدی

دامن های میدی که طول آن ها تا زانو و پایین تر از آن است لباس دیگری است که تاثیر زیادی روی زیباتر شدن شما خواهد داشت به ویژه اگر فرم آن فون باشد که باعث قد بلند تر شدن شما خواهد شد.

کفش پاشنه بلند رنگ پا

این رنگ از کفش های پاشنه بلند اخیرا محبوبیت فراوانی پیدا کرده اند چون به دلیل خطای دید باعث می شوند پاهای کشیده تری داشته باشید و در مجالس و میهمانی ها زیباتر و قد بلندتر به نظر برسید و البته خوش عکس تر شوید.

پیراهن مردانه

شمیزیه ها و پیراهن هایی که یقه مدل مردانه دارند به دلیل فرم کلاسیک خود باعث زیباتر شدن شما در عکس ها می شوند به ویژه اگر دو دکمه بالایی آن را باز بگذارید.

گوشواره های بزرگ

گوشواره های درشت به ویژه مدل هایی که به لاله گوش می چسبند و جلب توجه می کنند باعث می شوند در عکس ها زیباتر و جذاب تر به نظر برسید.

با کدام لباس‌ها خوش عکس می شویم؟

مطالب مرتبط:

۱- چگونه فوتوژنیک باشیم؟

۲- توی عکس های خانوادگی چی بپوشم؟

۳- اینستاگردی : خوش تیپ ترین افرادی که در اینستاگرام حاضر اند

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :