نرگس حسین زاده در
0

انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه

انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه

کت و شلوار زنانه یک لباس رسمی و اداری برای خانم‌ها در بعضی کشورها است اما در کشور ما به عنوان لباس مجلسی هم به کار برده می‌شود. پوشیدن کت و شلوار زنانه شما را بسیار با وقار و متشخص نشان خواهد داد. البته انتخاب کت و شلوار خانم‌ها اصولی دارد که سعی می‌کنیم در این مقاله به همه آن‌ها بپردازیم. با ما همراه باشید تا انتخاب درستی برای کت و شلوار مجلسی زنانه داشته باشید:
کت و شلوار رسمی:
اگر دوست دارید کاملا رسمی باشید، سراغ کت ‌و شلوار هم ‌رنگ بروید. البته در انتخاب جزییات دقت کنید تا کت و شلوارتان شبیه یونیفرم نباشد. دکمه کت، برش روی کت و اکسسوری‌هایی که استفاده می‌کنید جزییاتی هستند که باید به آن‌ها توجه کنید.‌ برای حفظ تیپ رسمی خود یقه انگلیسی انتخاب خوبی است.

انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه
کت و شلوار اسپرت:
وقتی باید در مراسمی با ظاهر اسپرت شرکت کنید، کت و شلوار یک رنگ نپوشید. این بار فقط به یک شلوار و کت تک نیاز دارید تا به ظاهری کاملا متفاوت و زیبا برسید. پیشنهاد می‌کنیم یک کت رنگ روشن انتخاب کنید. دقت کنید یقه کت‌تان بلندتر باشد تا بلوزی که قرار است زیر آن بپوشید بیشتر به چشم بیاید البته کت‌های تک دکمه شما را به نتیجه بهتری خواهند رساند.

انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه
بهتر است رنگ بلوزتان را با شلوارتان هماهنگ کنید. این ترکیب نظم بیشتری به ظاهر شما می‌دهد.

انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه
هنگامی که یقه کت شما بلند است از یک گردنبند بلند استفاده کنید.

انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه
وقتی تیپ اسپرت دارید بنا به انتخاب می‌توانید کفش عروسکی یا پاشنه‌دار بپوشید اما کفش شما بهتر است از طیف رنگی کت باشد نه شلوار.

انتخاب کت و شلوار زنانه
این که زیر کت چه چیزی پوشیده شود همیشه مورد سوال بوده است. اگر کت شما یقه نسبتا بسته داشته باشد می‌توان آن را به تنهایی پوشید اما اگر دوست دارید کت و دامن خود را با یک بلوز بپوشید چند انتخاب دارید:
یک تاپ دکلته ساتن ساده به رنگ متضاد یا مشکی انتخاب خوبی خواهد بود. اما اگر به دنبال استایل اسپورت‌تری هستید، بلوز یقه کراواتی استایلی شیک برای شما خواهد ساخت.

انتخاب کت و شلوار زنانه
اگر آستین کت شما کامل است می‌توان سرآستین‌های پیراهن را از زیر آستین کت بیرون آورد تا شیک‌تر دیده شود. در هماهنگی رنگ بلوز و کت دقت کنید، سفید مناسب‌ترین گزینه است.

مطالب مرتبط:

1- لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی بپوشیم؟

2- انواع پرکاربرد پالتو زنانه

3- چند مدل لباس مجلسی دخترانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :