لباس مجلسی طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

رنگ خاکستری و طوسی یکی از رنگ‌های خنثی است که ست کردن آن با انواع رنگ‌ها بسیار آسان است اما هنگام استفاده از این رنگ باید چند نکته را رعایت کنیم. اغلب خانم‌ها و آقایان رنگ خاکستری را برای پوشش خود استفاده می‌کنند اما بهتر است برای استفاده از این رنگ در لباس‌هایمان و جلوه دادن به سبک پوشش خود درباره این رنگ و رنگ‌های مکمل در کنار آن بیشتر بدانیم با چی بپوشم همراه شوید تا چند ست لباس طوسی را به شما معرفی کنیم.

 

مطالب مرتبط:

۱- چگونه کفش قرمز بپوشم؟

۲- لباس زرد را چگونه ست کنید؟

۳- پیشنهادهایی برای ست کردن لباس زنانه سرمه‌ای

 

رنگ طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

اگر نگاهی به اطراف خود بی‌اندازید متوجه خواهید شد که رنگ خاکستری نیز دارای طیف رنگی بسیار زیاد است که اغلب آن در انواع لباس و اکسسوری یافت می‌شود اما باید توجه داشته باشیم که کدام طیف رنگی خاکستری خوب است و با چه رنگی آن را ست کنیم.

رنگ طوسی را با چه رنگی ست کنیم؟

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

بهترین طیف رنگی خاکستری را انتخاب کنید

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که اغلب رنگ‌های سرد برای پوشش خود استفاده می‌کنید، می‌توانید از هر طیف رنگ خاکستری استفاده کنید اما اگر جز آن دسته از افرادی هستید که اغلب به سراغ رنگ‌های گرم می‌روید بهتر است دقت بیشتری داشته باشید. اگر پوست روشنی دارید بهتر است به جای استفاده از لباس‌های خاکستری از شلوار یا اکسسوری‌های خاکستری استفاده کنید تا بتوانید روشنی پوست خود را حفظ کنید و یا می‌توانید از طیف رنگی خاکستری تیره برای لباس استفاده کنید و بر عکس اگر پوست تیره‌ای دارید از خاکستری روشن استفاده کنید.

بهترین طیف رنگی خاکستری را انتخاب کنید

 

ست لباس طوسی روشن با رنگ‌های تیره

اگر علاقه‌مند به استفاده از طیف رنگی خاکستری روشن هستید بهتر است برای ست کردن آن از رنگ‌ها تیره استفاده کنید. رنگ‌های تیره‌ای چون بنفش، زرشکی یا سرمه‌ای می‌تواند بهترین گزینه در کنار رنگ خاکستری باشد و جلوه‌ی آن را بیشتر کند. زیرا رنگ خاکستری روشن به تنهایی کمی بی روح دیده می‌شود و ترکیب آن با رنگ‌های تیره و جذاب می‌تواند جلوه و جذابیت آن را بیشتر کرده و احساس سرزندگی را در فرد ایجاد کند. در واقع شما با استفاده از طیف روشن و تیره یک تعادل کاملا زیبا در پوشش خود ایجاد کنید.

ست لباس طوسی روشن با رنگ‌های تیره

 

ست لباس طوسی تیره با رنگ‌های روشن

درست شبیه به نمونه قبلی، برای آن‌که بتوانید یک تعادل خوب در پوشش خود استفاده کنید بهتر است در کنار رنگ‌ خاکستری تیره از رنگ‌های روشنی مثل صورتی، سبز یا نیلی استفاده کنید. برای ست کردن این رنگ‌ها لازم نیست حتما از لباس‌های متنوع استفاده کنید بلکه با یک اکسسوری هرچند کوچک نیز شما می‌توانید تعادل و جذابیت را در پوشش خود ایجاد کنید. به طور مثال می‌توانید یک ژاکت خاکستری تیره را با یک گردنبند صورتی روشن یا با یک شال گردن یا روسری نیلی رنگ، ست کنید. به طور کلی استفاده از رنگ‌ها با طیف متضاد در کنار هم می‌تواند تعادل و زیبایی را در پوشش هر فردی ایجاد کند و شما را تبدیل به یک فرد شیک پوش کند.

بهترین طیف رنگی خاکستری را انتخاب کنید

 

استفاده از تناژهای متفاوت رنگ خاکستری

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که اغلب تیپی کلاسیک و رسمی دارید می‌توانید تنها از رنگ خاکستری بدن هیچ رنگ مکملی در پوشش خود استفاده کنید. همانطور که قبل‌تر هم گفته شد رنگ خاکستری یک رنگ کاملا خنثی است که حتی به تنهایی هم می‌تواند زیبا جلوه کند و قرار گرفتن آن در کنار رنگ‌های مکمل فقط جذابیت و سرزندگی را در پوشش شما بیشتر می‌کند. برای استفاده تنها از رنگ خاکستری در پوشش خود می‌توانید انواع طیف رنگی خاکستری را با یک دیگر در پوشش خود ترکیب کنید به طور مثال می‌توانید از یک ژاکت خاکستری روشن در کنار یک کت خاکستری تیره استفاده کنید و یا در کنار آن از رنگ‌هایی که نمای زیادی ندارند مانند سفید برای جلوگیری از یکنواختی رنگ در پوشش خود استفاده کنید.

استفاده از تناژهای متفاوت رنگ خاکستری

 

حال که درباره ست کردن رنگ خاکستری با انواع رنگ‌های دیگر اطلاعاتی به دست آوردیم بهتر است درباره انواع لباس‌های خاکستری که به زیبایی استایل و پوشش ما کمک می‌کند هم اطلاعاتی به دست آوریم تا بتوانیم پوشش خود را به روز‌تر و زیباتر جلوه دهیم.

 

ست لباس طوسی درشت بافت

از آن‌جایی که رنگ خنثی خاکستری یکی از رنگ‌های پر طرفدار در بین خانم‌ها و آقایان است، بهتر است برای جلوه دادن به آن از لباس‌هایی که پارچه‌هایی با بافت درشت دارد، استفاده کنیم. به طور مثال استفاده از یک تی‌شرت خال دار خاکستری یا استفاده از یک اور کت کشمیر خاکستری که بافت برجسته‌ای دارد می‌تواند استایل شما را بسیار زیبا و شیک بسازد.

ست لباس طوسی درشت بافت

 

ست لباس طوسی طرح‌دار

لباس‌های خاکستری بسیار متنوع با طرح‌های مختلفی وجود دارد که بسیار جذاب‌تر از لباس‌های ساده است و تنها کمی جسارت می‌خواهد تا از لباس‌های ساده فاصله بگیرید و به سراغ لباس‌های طرح‌دار بروید. لباس‌های طرح‌داری که با چرم، بند یا استیکرهای جذاب دیزاین شده‌اند می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای جذاب‌تر کردن پوشش باشد.

ست لباس طوسی طرح‌دار

 

پیراهن مجلسی طوسی

از آن‌جا که خاکستری یک رنگ ساده و خنثی است می‌توانید آن را با رنگ پوست خود ست کنید. ممکن است در نگاه اول عجیب باشد اما استفاده از لباس‌های آستین کوتاه یا دامن‌ها کوتاه به رنگ خاکستری می‌تواند جلوه بسیاری بر روی تن شما داشته باشد. تنها کافی است یکی از طیف رنگی متنوع خاکستری متناسب با رنگ پوست خود را انتخاب کنید و از زیبایی پوشش خودتان لذت ببرید.

پیراهن مجلسی طوسی

 

اکسسوری‌های رنگی در کنار لباس طوسی

اگر تمام پوشش لباس شما خاکستری باشد هیچ مشکلی پیش نمی‌آید تنها کافی است جلوه استایل خودتان را با پوشیدن یک جفت کفش آبی نقره‌ای یا یک کیف دستی قرمز، چند برابر کنید. رنگ خاکستری با تمام رنگ‌ها به راحتی ست می‌شود پس اصلا در انتخاب رنگ مکمل ترس نداشته باشید و سعی کنید از هر اکسسوری با رنگ روشن استفاده کنید تا درخشش استایل شما چند برابر شود. علاوه بر استفاده از اکسسوری می‌توانید با یک رژلب روشن هم نهایت زیبایی را به استایل خودتان ببخشید.

 

اکسسوری‌های رنگی در کنار لباس طوسی

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 23 مارس 2017

من عاشق لباس مجلسی طوسی هستم

ساناز در تاریخ 11 مارس 2019

من از خواندن مقالات شما واقعا لذت میبرم
تمام آن ها را به دقت می خونمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :