کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می‌کند؟

وقتی صحبت از لباس مجلسی می شود همه خانم ها به دنبال زیباترین لباس ممکن هستند تا در یک شب به یاد ماندنی بدرخشند. لباس هایی پر زرق و برق با رنگ های متنوع که انتخاب را برای همه سخت می کند. اما تاکنون فکر کرده اید کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟ کارشناسان مد با مطالعاتی دریافته اند که لباس های خاصی جذابیت افراد را بیشتر می کنند پس اگر به دنبال زیباتر و جذاب تر شدن در مهمانی ها هستید این لباس ها را بپوشید.

ad banner

کفش پاشنه بلند

هر کسی با قد بلند زیباتر و جذاب تر می شود اما کارکرد کفش پاشنه بلند تنها بلند تر شدن نیست بلکه این کفش ها تغییرات جالبی در اندام شما به وجود می آورند که باعث جذاب تر و باریک تر شدن اندام شما خواهد شد.

کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟

لباس قرمز

قرمز یکی از رنگ هایی است باعث می شود توجه همه به شما جلب شود و جذابیت شما را به شدت افزایش می دهد. پس برای درخشیدن در مهمانی حتما قرمز بپوشید.

کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟

لباس مشکی

اگر دوست دارید در مهمانی زیبا و جذاب شوید اما علاقه ای به خودنمایی ندارید مشکی رنگ شما است. یک لباس مجلسی مشکی برای نمایش دادن جلوه ای مرموز و جذاب از شخصیت شما است.

کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟

لباس چسبان

اگر اندام بی نقصی دارید پوشیدن لباس چسبان این امکان را به شما می دهد تا جذاب تر و زیبا تر شوید. اما اگر چاق هستید بهتر است از مدل های چسبان دوری کنید.

کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟

پیراهن یا تاپ بدون آستین

لباس مجلسی دکلته یا بدون آستین جذابیت و زیبایی شما را چندین برابر خواهد کرد به خصوص اگر بازوهای زیبایی دارید. اما اگر بازوهای شما چاق است بهتر است لباس مجلسی آستین دار بپوشید.

کدام لباس‌های مجلسی شما را جذاب تر می کند؟

مطالب مرتبط:

1- توصیه هایی برای انتخاب رنگ لباس مجلسی

2- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

3- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :