لباس زرد را چگونه ست کنید؟

0

همانطور که می‌دانید رنگ زرد درچرخه رنگ‌ها، یکی از رنگ‌های اصلی به حساب می‌آید. با این حال، بعضی از رنگ‌ها در حقیقت رنگ‌های ثانویه هستند نه اصلی؛ رنگ زرد هم جزو این دسته از رنگ‌ها است. شاید دلیل این مسئله این باشد که بسیاری از افرادی که اهل مد و لباس هستند، به خوبی نمی‌دانند که رنگ زرد را باید با چه رنگ‌های دیگری ست کنند تا شیک و زیبا دیده بشود. به همین دلیل، به طور کلی از رنگ زرد چشم‌پوشی می‌کنند. در مطلب امروز، شما را با نحوه ست کردن رنگ زرد با رنگ‌های دیگر آشنا می‌کنیم و چند ست لباس زرد به شما معرفی می‌کنیم. با چی بپوشم همراه باشید!

 

چگونه تناژ مناسبی از رنگ زرد را انتخاب کنیم؟

رنگ زرد، رنگ نور آفتاب و رنگی شاد است و اکثرا افرادی که اهل ماجراجویی هستند و عاشق زندگی‌اند از آن در استایل خود استفاده می‌کنند. احتمالا شما هم هر جا که با این رنگ مواجه می‌شوید، ناخودآگاه لبخند می‌زنید و از دیدن آن لذت می‌برید.

رنگ زرد در حقیقت یک رنگ نیست؛ بلکه تناژهای بسیار متفاوت و زیبایی در چرخه رنگ دارد که شما می‌توانید از میان آنها انتخاب کنید. زرد خیلی روشن، زرد روشن، زرد خردلی، زرد لیمویی، زرد مایل به سبز، و زردی که تناژ خاکستری دارد، از جمله تناژهای متفاوت رنگ زرد هستند. پس اولین قدم برای پوشیدن لباس‌هایی به رنگ زرد، این است که تناژ مناسبی از آن را انتخاب کنید. در ادامه برایتان شرح می‌دهیم که هرکدام از تناژهای رنگ زرد برای چه فردی مناسب هستند.

چگونه تناژ مناسبی از رنگ زرد را انتخاب کنیم؟

تناژ رنگ زرد برای افرادی که پوست روشن دارند

افرادی که پوست بسیار روشن و سفیدی دارند، بهتر است که به سراغ رنگ زرد خردلی، زرد خیلی روشن و یا زرد تیره بروند. یادتان باشد که اگر شما هم جزو این دسته از خانم‌ها هستید، بهتر است که از پوشیدن لباس‌هایی به رنگ زرد اصلی و زرد نئونی خودداری کنید.

تناژ رنگ زرد برای افرادی که پوست روشن دارند

 

تناژ رنگ زرد برای افرادی که پوست گندمی و یا سبزه دارند

اگر پوست شما گندمی و یا سبزه است، بهتر است که از رنگ‌هایی مثل رنگ زرد لیمویی و یا زرد خیلی روشن و درخشان استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که پوست شما به زیبایی بدرخشد.

تناژ رنگ زرد برای افرادی که پوست گندمی و یا سبزه دارند

تناژ رنگ زرد برای افرادی که پوست تیره دارند

خانم‌هایی که پوست تیره دارند، در مورد استفاده از رنگ زرد بسیار خوش شانس هستند! این افراد می‌توانند با خیال راحت از تمام تناژهای رنگ زرد استفاده کنند و بدرخشند، البته به جز رنگ زرد نئونی؛ چون رنگ زرد نئونی تضاد بسیار زیادی با پوست تیره ایجاد می‌کند که چندان جالب نیست. یکی از تناژهای جذاب رنگ زرد که روی پوست تیره بسیار زیبا دیده می‌شود، رنگ زرد طلایی است.

تناژ رنگ زرد برای افرادی که پوست تیره دارند

رنگ زرد را با چه رنگ‌های دیگری ست کنیم؟

حالا که متوجه شدید هرکدام از تناژهای رنگ زرد برای چه رنگ پوستی مناسب است، وقت آن رسیده که با نحوه ست کردن رنگ زرد با رنگ‌های دیگر آشنا شوید.

 

ست لباس زرد با رنگ نارنجی

رنگ زرد و رنگ نارنجی در چرخ رنگ بسیار به نزدیک هستند. به همین دلیل، شما می‌توانید به طور هم زمان از این دو رنگ در استایل خود استفاده کرده، و یک ترکیب رنگ شاد و جذاب ایجاد کنید. از آنجایی که بعضی از رنگ‌ها مانند رنگ نارنجی و قرمز بسیار درخشان هستند، شما می‌توانید همراه با آن‌ها از رنگ زرد استفاده کنید تا در استایلتان نوعی تعادل برقرار شود.

ست لباس زرد با رنگ نارنجی

ست لباس زرد با رنگ آبی

خانمهایی که اعتماد به نفس بالایی دارند و از امتحان کردن استایلهای عجیب و جدید ترسی ندارند، معمولا از ست کردن رنگ زرد با رنگی مثل ابی استقبال میکنند. رنگ زرد به خصوص، با توناژهای تیره رنگ آبی بسیار زیبا دیده میشود.

ست لباس زرد با رنگ آبی

ست لباس زرد با رنگ بنفش یا رنگ یاسی

ست کردن رنگ زرد با رنگ بنفش و یا رنگ یاسی، همیشه در میان خانم‌ها محبوب بوده است. این دو رنگ زیبا با هم ترکیبی جذاب و خیره کننده ایجاد می‌کنند. مطمئن باشید که از ست کردن آن‌ها با هم پشیمان نخواهید شد.

ست لباس زرد با رنگ بنفش یا رنگ یاسی

ست لباس زرد با رنگ قرمز

آیا شما هم از آن دسته خانم‌هایی هستید که دوست دارید با استایل خود متفاوت باشید؟ می‌توانید رنگ زرد را با یک رنگ درخشان، مثل رنگ قرمز ست کنید تا به این هدف برسید.

ست لباس زرد با رنگ قرمز

 

ست لباس زرد با رنگ سبز

آیا تا به حال خانمی را دیده‌اید که عاشق گل نرگس نباشد؟! رنگ‌هایی که در طبیعت در کنار هم مشاهده می‌شوند، همیشه زیبا هستند و ما می‌توانیم در استایل خود از آنها الهام بگیریم. به همین دلیل، شما می‌توانید با ست کردن رنگ زرد با رنگ سبز، یک استایل زیبا و جذاب خلق کنید.

ست لباس زرد با رنگ سبز

ست لباس زرد با رنگ قهوه‌ای

اگر به ست کردن رنگ‌های گرم با یکدیگر علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما یک بار از ترکیب رنگ زرد و قهوه‌ای در استایل خود استفاده کنید. این ترکیب رنگ گرم و زیبا به خصوص برای فصل پاییز بسیار مناسب است؛ چون ترکیب رنگی طبیعی است که به رنگ‌های طبیعت در فصل پاییز بسیار نزدیک است.

ست لباس زرد با رنگ قهوه‌ای

ست لباس زرد با رنگ خاکستری

ست کردن رنگ زرد با رنگ خاکستری، یک ترکیب رنگی مدرن و منحصر به فرد ایجاد می‌کند. خانم‌هایی که از این ترکیب رنگی استفاده می‌کنند، معمولا بسیار اهل مد هستند و استایل جذابی دارند.

ست لباس زرد با رنگ خاکستری

ست لباس زرد با رنگ مشکی

ست کردن رنگ زرد با رنگ مشکی، یک نوع تضاد جالب و جذاب در استایل شما ایجاد می‌کند، که یکی از تضادهای مورد علاقه عاشقان مد و لباس در سرتاسر دنیا است. اگر به یک استایل اشرافی و لوکس علاقه دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از این ترکیب رنگی زیبا در استایل خود بهره ببرید.

ست لباس زرد با رنگ مشکی

ست لباس زرد با دو رنگ دیگر

زمانی که حس کردید به خوبی یاد گرفته‌اید که رنگ زرد را باید با چه رنگ‌های دیگری ست کنید، وقت آن رسیده که کمی خلاقیت به خرج بدهید و رنگ زرد را با دو رنگ متفاوت ست کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید رنگ زرد را با رنگ بنفش مایل به قرمز و رنگ مشکی ست کنید. علاوه بر این، می‌توانید یک پیراهن چند رنگ با رنگ‌های متضاد بپوشید که رنگ زرد در میان آن‌ها نقش مهم و برجسته‌ای ایفا می‌کند.

 

ست لباس زرد و نکات مهم

اگر حس میکنید که هنوز هم برای پوشیدن لباسهای زرد آمادگی کامل را ندارید، نگران نباشید. در ادامه این مقاله، نکات مهم دیگری را در مورد نحوه ست کردن توناژهای مختلف رنگ زرد با رنگهای دیگر، برای شما بیان میکنیم.

ست لباس زرد و نکات مهم

نحوه ست کردن لباس‌هایی به رنگ زرد پاستلی

رنگ زرد شنی، یکی از تناژهای روشن و مایل به کرم از رنگ زرد است که مطمئنا عاشق آن می‌شوید! این رنگ منحصر به فرد و زیبا، برای تونیک‌های اسپرت، لباس‌های شب شیک، دامن‌های نیمه رسمی و پیراهن‌های گشاد و راحت بسیار مناسب است. یکی از مزایای رنگ زرد شنی این است که تقریبا به همه افراد می‌آید؛ از کسانی که موهایی به رنگ بلوند پلاتینی دارند گرفته تا کسانی که سبزه هستند و یا موهایی به رنگ مسی دارند. اگر همچنان راضی نیستید که لباسی با این رنگ بپوشید، می‌توانید از زیورآلات و یا لوازم جانبی به رنگ زرد شنی استفاده کنید. رنگ زرد شنی همراه با رنگ‌های پاستلی و رنگ سفید بسیار زیبا دیده می‌شود.

نحوه ست کردن لباس‌هایی به رنگ زرد پاستلی

نحوه ست کردن لباس‌هایی به رنگ زرد عسلی طلایی

رنگ زرد عسلی که رنگی مایل به طلایی است، یکی از تناژهای بسیار گرم رنگ زرد است که تقریبا با همه رنگ‌های دیگر به راحتی ست می‌شود و به اکثر خانم‌ها هم می‌آید. با این حال، خانم‌هایی که تناژ رنگ پوستشان سرد است، بهتر است که از پوشیدن این رنگ خودداری کنند. در عوض، خانم‌هایی که پوست سبزه دارند، با این رنگ بسیار زیبا دیده می‌شوند.

رنگ زرد عسلی یکی از بهترین رنگ‌ها برای لباس‌های فصل پاییز، زمستان و بهار است، به خصوص اگر لباس‌ها و لوازم جانبی خود از جنس چرم انتخاب کنید؛ مثل کت، چکمه و یا کیف چرمی به رنگ زرد. علاوه بر این، شما می‌توانید از یک ژاکت، پلیور، دامن، شلوار، بلوز، کت و یا زیورآلاتی به رنگ زرد نیز در استایل خود استفاده کنید. این تناژ گرم و زیبا از رنگ زرد با رنگ‌های گرم دیگر از جمله تناژهای متفاوت رنگ سبز، قهوه‌ای و قرمز بسیار زیبا دیده می‌شود. رنگ‌های دیگری که می‌توانید آن‌ها را با رنگ زرد ست کنید عبارتند از رنگ سبز آبی، خاکستری، ارغوانی و سفید.

نحوه ست کردن لباس‌هایی به رنگ زرد عسلی – طلایی

نحوه ست کردن لباس زرد مایل به سبز

رنگ زرد مایل به سبز از ترکیب کردن دو رنگ اصلی زرد و رنگ سبز به دست می‌آید. این رنگ زیبا یکی از بهترین رنگ‌ها برای لباس‌های فصل بهار است و بیشتر هم برای خانم‌هایی مناسب است که موهایی به رنگ قهوه‌ای، و پوستی با تناژ رنگ صورتی هلویی دارند. خانم‌هایی که موهایی به رنگ مسی دارند هم می‌توانند از این تناژ از رنگ زرد استفاده کنند. اما خانم‌هایی که پوست و موی تیره دارند، بهتر است که به سراغ تناژهای روشن‌تر از رنگ زرد بروند.

شما می‌توانید رنگ زرد مایل به سبز را با رنگ‌هایی از جمله قهوه‌ای، نارنجی تیره، بژ، مشکی، آبی تیره و بنفش ست کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید که دوست دارید از این رنگ استفاده کنید یا نه، بهتر است که به جای لباس، با چیزهای کوچکتر مثل یک دستبند و یا یک کیف دستی به رنگ زرد مایل به سبز در استایل خود استفاده کنید.

نحوه ست کردن لباس زرد مایل به سبز

نحوه ست کردن لباس‌هایی به رنگ زرد لیمویی

رنگ زرد لیمویی یک رنگ شاد و زیبا است که بیشتر به خانم‌هایی با موهای تیره و پوست سبزه می‌آید. این رنگ به خودی خود جلب توجه می‌کند و باعث می‌شود که زیبایی لباس‌های شما دوچندان شود. شما می‌توانید رنگ زرد لیمویی را با رنگ‌هایی از جمله سبز، قهوه‌ای روشن، بنفش، خاکستری، آبی، مشکی، سفید و نارنجی و مرجانی(رنگ سال ۲۰۱۹) روشن ست کنید.

نحوه ست کردن لباس‌هایی به رنگ زرد لیمویی

نحوه استفاده از اکسسوری به رنگ زرد

هر زمانی که یک رنگ عجیب و منحصر به فرد برای یک فصل ترند شد و شما مطمئن نبودید که می‌توانید لباس‌هایی به این رنگ بپوشید یا نه، می‌توانید در ابتدا با چیزهای کوچکتر، مثل زیورآلات و یا لوازم جانبی به آن رنگ استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن یک استایل منحصر به فرد خلق کنید که همه را به خود خیره می‌کند، استفاده از یک رنگ خاص در استایل مونوکروم یا خنثی است. با این اوصاف، اگر دوست ندارید که از لباس‌هایی به رنگ زرد استفاده کنید، می‌توانید از یک کیف دستی، کفش، شال گردن، زیورآلاتی به رنگ زرد و حتی یک لاک ناخن به رنگ زرد استفاده کنید. کافیست با توجه به نکاتی که در این مقاله برایتان شرح دادیم، این زیورآلات و لوازم جانبی را با رنگ‌های مناسب ست کنید تا شیک و زیبا دیده شوند.

 

مطالب مرتبط:

۱- اصول رنگ بندی لباس ها

۲- ست کردن رنگ لباس

۳- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شما

ساناز در تاریخ 09 فوریه 2019

وای چقدر خوشگلن این لباس هاارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :