انواع پرکاربرد پالتو زنانه

هنگاهی که درباره لباس های مد روز صحبت می کنیم، می دانیم که یک کت و پالتو زنانه خوب می تواند یک ظاهر شیک و زیبا برای شما فراهم کند، و استایل شما را برای رفتن به یک مهمانی، کامل می کند. فقط باید حواستان باشد که سبکی را که با استایل شما جور باشد انتخاب کنید. اینجا چند نمونه از انواع پرکاربرد پالتو زنانه را با شما معرفی خواهیم نمود. 

اول از همه این رنگ را انتخاب کرده ایم، چون قرمز رنگ شادی و جشن است. قرمز تیره  با شلوار جین یا کتان مشکی و قرمز روشن با شلوار سفید رنگ به زیبایی تکمیل می شود. همینطور می توانید این رنگ کت را با کفش های صورتی و نارنجی ست کنید.

انواع پرکاربرد پالتو زنانه

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

می دانیم که مشکی کلید رنگ هاست و با بیشتر رنگ ها ست می شود. پالتو سیاه با شلوار جین آبی یا سفید بسیار زیبا می شود. می توانید از کت های مشکی که داخل آن طرح پلنگی دارد استفاده کنید که حس دخترانه بیشتری دارد. اگر زیر آن یک پیراهن براق بپوشید زیبایی آن چند برابر خواهد شد.

انواع پرکاربرد پالتو زنانه

اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که رنگ های مشکی، سفید و خاکستری را دوست دارید و به این رنگ ها عادت کرده اید، باید بگوییم که خرید پالتو زنانه با رنگ سبز یشمی با دکمه های طلایی یک انتخاب هوشمندانه است. این رنگ با مشکی و سفید و شلوار جین قهوه ای ست می گردد.

انواع پرکاربرد پالتو زنانه

این نوع پالتو زنانه که روشن است انتخاب خانم هایی است که کت های کلاسیک را دوست ندارند. به این دسته از خانم ها بارانی به رنگ کرم و بژ را پیشنهاد می کنیم که در سه فصل از سال بتوانند بپوشند. این رنگ را می توان با رنگ های قهوه ای روشن، جین آبی و مشکی ست کرد.

انواع پرکاربرد پالتو زنانه

مطالب مرتبط:

1- معرفی چند ست کت ارتشی

2- لباس های ضروری زمستانی برای بانوان

3- نکاتی برای شیک بودن در زمستان

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :