معرفی چند ست برای کت ارتشی

کت های ارتشی لباس مورد علاقه بسیاری از ما برای فصل پاییز است. در این مقاله به معرفی چند ست برای کت ارتشی می پردازیم.

این دسته از کت ها با رنگ‌هایی که فکرش را نمی کنید ست‌ می‌شوند ولی باید امتحان کنید و ببینید کدام یک با سلیقه شما مطابقت دارد؟ برای همین عکس هایی را برای کمک به شما در این انتخاب در اختیارتان گذاشته ایم.

معرفی چند ست برای کت ارتشی

این ست را برای فصل زمستان و پاییز امتحان کنید. کت ارتشی سبز، شال بافت و بوت، مطمئن باشید با این روش بسیار خوش عکس تر خواهید شد.
کت  ارتشی همراه با شلوار جین جذب همراه با یک نیم بوت، ایده  فوق العاده زیبا برای پوشیدن در هر روز از سال است.

معرفی چند ست برای کت ارتشی
پوشیدن یک شلوار جین مشکی جذب همراه با بوت های بند دار و یک شال شطرنجی قرمز با کت ارتشی سبز و  کیف مناسب  گزینه خوبی برای فصل پاییز است.
کت ارتشی برای تعطیلات آخر هفته و قدم زدن در جنگل یا کنار دریا مناسب است و جایگزین خوبی برای بارانی های چرمی می باشد. می توانید آن را همراه  بوت بپوشید.

معرفی چند ست برای کت ارتشی
کت ارتشی یکی از مواردی است که هر خانومی بدون توجه به سایز و سن می تواند در فصل پاییز بپوشد. کت ارتشی همراه پیراهن سیاه و شال کبود و شلوار جین آبی ست زیبایی است.
این نوع از کت ها اگر درست پوشیده نشوند خمیدگی زیادی در اندام ایجاد می کنند. یک کمربند کشی در قسمت کمر آن وجود دارد؛ فقط مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی بکشید (نه کم و نه زیاد). در این قسمت به عنوان ایده عکس های بیشتری از این کت ها و ست آن با سایر لباس ها در اختیار شما قرار می دهیم.

 

معرفی چند ست برای کت ارتشی

معرفی چند ست برای کت ارتشی

معرفی چند ست برای کت ارتشی

 

مطالب مرتبط:

1- یک تکنیک جالب برای پوشیدن پالتو

2- چطور بدون زحمت خوش تیپ به نظر برسیم؟

3- بهترین شلوار جین برای هر اندام

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :