بهترین شلوار جین برای هر اندام

پیدا کردن شلوار جین مناسبی که هم اندازه شما باشد و هم به فرم اندام شما بیاید و آن را زیبا تر نشان دهد، قد شما را بلند تر کند و عیب های اندام را بپوشاند کار دشواری است. به ویژه با تنوع زیادی که در مدل های شلوار جین وجود دارد این انتخاب دشوار تر می شود. اما اگر فرمول خاصی برای این مساله وجود داشته باشد کار انتخاب بسیار ساده تر خواهد شد. این فرمول موضوع مطلب امروز ما است، بهترین شلوار جین برای هر اندام را در این مطلب بخوانید.

اندام ساعت شنی

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

اندام ساعت شنی ایده آل ترین نوع اندام است و اگر شما چنین اندامی دارید دستتان در انتخاب باز تر است و باید توجه ها را به سمت کمر خود معطوف کنید. این کار را با شلوار هایی که در قسمت های خاصی مثل زانو ساییدگی ملایمی دارند انجام دهید. مدل های تنگ و راسته برای این نوع اندام مناسب تر است.

بهترین شلوار جین برای هر اندام

اندام لاغر و صاف

اندام لاغر و صاف که به آن اندام پسرانه هم می گویند و تا اندازه ای فاقد انحنای زنانه است باید با فاق بلند و لبه های تنگ مچ پا اصلاح شود و انحنا پیدا کند. بهترین رنگ  برای این اندام رنگ های روشن تر شلوار جین است.

بهترین شلوار جین برای هر اندام

اندام منحنی

اندام هایی که به اندازه کافی دارای انحنا هستند و تا حدودی هم چاق محسوب می شوند در این دسته قرار می گیرند و باید به دنبال لاغرتر و کشیده تر کردن اندام خود باشند. شلوارهایی که فاق بلند و رنگ تیره تر دارند و از زانو گشاد می شوند مناسب این نوع اندام هستند.

بهترین شلوار جین برای هر اندام

اندام گلابی شکل

افرادی که در پایین تنه دچار چاقی هستند در این دسته قرار می گیرند و برای لاغر تر کردن اندام خود باید دنبال شلوار های فیت و دمپا گشاد باشند. کشسانی این شلوار ها باید به گونه ای باشد که در کمر اندازه بوده و بزرگی باسن را نیز تحمل کند.

بهترین شلوار جین برای هر اندام

قد کوتاه

خانم های قد کوتاه باید برای بلند تر نشان دادن قد خود شلوارهایی بپوشند که راسته باشد و طول آن دقیقا تا روی مچ پا بیاید و بلند نباشد.

قد بلند

خانم های قد بلند در انتخاب شلوار جین آزادی کافی دارند و می توانند هر مدلی را بپوشند اما مدل های راسته بیشتر توصیه می شود.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- 7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

3- انواع شلوار زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :