تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

0

داشتن تیپی با لباس های رنگارنگ شاید ریسک زیادی داشته باشد ولی اصلا کار سختی نیست. کافیست اصول آن را بدانید و این ۹ گام ساده را به ترتیب انجام دهید تا به نتیجه مطلوب یعنی یک تیپ رنگی فوق جذاب دست یابید. در این مقاله همراه کارشناسان چی بپوشم باشید.

۱- شخصیت خود را تغییر دهید

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

منظور ما این نیست که تماما اخلاقتان را تغییر دهید و آن فردی باشید که تا به حال نبوده اید. منظور ما این است که کمی خنده و شادی را به زندگیتان وارد کنید و سعی کنید به دیگران انرژی مثبت بدهید و از بد خلقی کردن و ناسزا گفتن دوری کنید و همچنین از افرادی که انرژی منفی می دهند نیز دوری کنید. با دوستان پر خنده و پر انرژی‌تان بگردید و سعی کنید در این امر زیاده روی نکنید. شاید زیاده روی کردن در این امر روی اعصاب دوستان شما باشد و به این ترتیب زودتر از آن که دوست پیدا کنید آن ها را از دست بدهید. ضمنا اگر در حال حاضر فردی خوش خنده و مثبت گرا هستید نیازی به گذراندن این قدم نیست.

۲- چند دست لباس رنگی بگیرید

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

شروع کنید و به فروشگاه های مختلف سر بزنید. تا می توانید لباس های رنگی انتخاب کنید و کمد لباس های خودتان را پر از لباس های رنگی کنید. قرار است شما رنگی پوش شوید.

۳- تصمیم بگیرید که قرار است چگونه رنگی باشید

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

شاید از جمله افرادی هستید که دوست ندارید تماما رنگی لباس بپوشید و فقط کمی رنگ و لعاب به تیپتان برایتان کافیست. شاید هم از آن دسته افرادی هستید که تماما رنگی پوش شدن را می پسندند و شاید هم از افرادی هستید که میان این دو حالت قرار دارید. اگر در هر کدام از این سه دسته قرار دارید برای شما راهی داریم. با ما همراه باشید:

۴- دسته اول: افرادی که می خواهند کمی رنگ و لعاب به تیپشان بدهند 

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

شاید یک روسری یا شال رنگی، یک ساعد و ساق بند رنگی و یا یک کلاه یا کفش رنگی جواب گوی نیاز شما باشد. انتخاب های دیگر شما می توانند کیف ها و لوازم آرایش و عینک آفتابی رنگی یا کمربند و یا لاک رنگی باشند.

۵- دسته دوم: افرادی در میانه

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

تیشرت های رنگی، کلاه و کفش های رنگی هنوز هم از بهترین انتخاب های شما محسوب می شوند. می توانید شلوار جین به همراه موارد گفته شده بپوشید و یا یک تیشرت آستین بلند مشکی یا خاکستری. در هر صورت پوشیدن لباس رنگی در تیپ رنگی شما به وضوح دیده خواهد شد.

۶- دسته سوم: کاملا رنگی بپوشید

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

این دقیقا همان قسمت زیبای این مقاله است. برای داشتن یک تیپ تماما رنگی شما باید تمام لباس هایتان را رنگی انتخاب کنید. تیشرت ها، شلوار، مانتو، کمربند، کفش، کلاه، دستکش، عینک، جوراب های بلند رنگی و آرایش های رنگی همچنین از مواردی هستند که تیپ رنگی برای شما می سازند.

۷- به تیپتان رنگ و لعاب بیشتری بدهید

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

می توانید مانتوهای رنگی‌تان را با رنگ های مختلف شلوار ست کنید و همچنین به فکر خرید یک جفت کتانی تخت باشید که تیپ شما را جذاب تر کند. شالی با رنگ روشن انتخاب کنید و هرچه شلوار جینتان رنگی تر باشد بهتر است. به فکر لاک ناخن های رنگ روشن و آرایش های رنگ روشن باشید. می توانید به تیپتان جواهرات و زیورآلات دیگری هم اضافه کنید .ساده تر بگوییم، هرچه به فکرتان جذاب می رسد را امتحان کنید.

۸- اعتماد به نفس داشته باشید

تنها ۹ گام تا داشتن یک تیپ رنگی جذاب فاصله دارید

همچنین برای داشتن تیپ رنگی نیازمند داشتن اعتماد به نفس بالا هستید. تیپ شما به خودی خود توی چشم است و نیاز به قدرت اعتماد به نفس و جسارت شما دارد. کافیست یک لبخند روی لب داشته باشید و آن را امتحان کنید.

۹- از خوش تیپ بودن لذت ببرید

رنگی پوشیدن می تواند یک سبک زندگی جدیدی را برای شما بوجود آورد. بنابراین با داشتن احساس خوش تیپ بودن خود از زندگی تان لذت ببرید.

مطالب مرتبط:

۱- تثبیت رنگ لباس با این ۵ روش ساده

۲- این ۵ رنگ را در پاییز بپوشید

۳- چگونه رنگ های تیره را در تابستان بپوشیم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :