سارا هنجنی در
0

چگونه رنگ‌های تیره را در تابستان بپوشم؟

چگونه رنگ‌های تیره را در تابستان بپوشم؟

اگه شما هم مثل من باشید که همیشه کمد لباس هاتون پر از رنگ های تیره مانند مشکی، سرمه ای و یا خاکستری باشه، خیلی سخت میشه که بخواین تو تابستون رنگ های جیغ بپوشید. اصلا مگه میشه این رنگ ها رو تو دانشگاه، محل کار و کوچه و خیابون پوشید؟ این رنگ ها در بهترین شرایط میشه تو مهمونی به تن کرد. چگونه رنگ‌های تیره را در تابستان بپوشم؟

این روزها تو هر مغازه ای که میری یه مانتو بخری و یا روسری و مقنعه همه جا پر شده از رنگ های روشن و نئونی. درسته که این رنگ ها قشنگ اند اما نمیشه همه جا پوشیدشون. البته پوشیدن لباس های تیره میتونه به پوست تون آسیب بزنه و البته خیلی هم گرمه، پس راه حل چیه؟

چگونه رنگ‌های تیره را در تابستان بپوشم؟

1- از مانتوهای تمام مشکی استفاده نکنید

اگه پوشیدن مانتو تمام مشکی براتون سخته، میتونید از مانتوهای طرح دار استفاده کنید، این نوع مانتو ها رو می تونید در محل کارتون با خیال راحت بپوشید و هم اینکه به رنگ‌های تیره مورد علاقتون هم بی توجهی نکردید.

2- استفاده از اکسسوری های تیره

اگه واقعا گرمای تابستون اجازه نمیده که رنگ مورد علاقه تون رو بپوشید، می تونید به جای مانتو مشکی و یا سرمه ای تون از رنگ طوسی استفاده کنید و در کنار آن از اکسسوری های تیره مانند: کیف و کفش مشکی استفاده کنید. به این طریق همان استایل رسمی خود را نیز حفظ خواهید نمود.

چگونه رنگ‌های تیره را در تابستان بپوشم؟

3- از شلوار و مانتو نخی استفاده کنید

پوشیدن رنگ‌های تیره باعث جذب نور خورشید میشه پس برای اینکه لباس تان بیش از این به پوست تان آسیب نزه بهتره از شلوارها و مانتوهای نخی استفاده کنید. متاسفانه بیشتر خانوما به پوشیدن مانتوهای با الیاف مصنوعی و شلوارهای جین عادت کرده اند که این مساله آسیب های جدی به پوست وارد می کند.

4- لباس زیر مناسب بپوشید

لباس زیر شما اولین چیزی که به صورت مستقیم با پوست تان در ارتباط است. به شما توصیه می کنیم که زیر مانتوی خود حداقل یک تاپ نخی بپوشید با این ترفند کمتر عرق سوز می شوید.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

2- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

3- انتخاب مانتو با توجه به فرم اندامدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :