این 5 رنگ را در پاییز بپوشید

0

پاییز امسال نیز مانند هرسال با مدل های جدید پوشاک و رنگ های جدید روبه رو هستیم که قرار است همه را تحت تاثیر قرار دهد. این 5 رنگ را در پاییز بپوشید عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

این 5 رنگ را در پاییز بپوشید: شتری، زرشکی، خاکی، خاکستری و سرمه ای

۱- رنگ شتری

از رنگ هایی که همیشه مد بوده و هست و به راحتی با همه رنگ پوستی هماهنگ می شود. یک بلیزر شتری را در نظر بگیرید که با بافت و پیراهن و یک شلوار جین تیره ست شده باشد و یا یک یقه اسکی شتری با شلوار پارچه ای برای محیط کار. فوق العاده است!

این 5 رنگ را در پاییز بپوشید

۲- رنگ زرشکی

از رنگ های مخصوص پاییز همین رنگ زرشکی است. این رنگ می تواند بعنوان پایه رنگ لباس آقایان انتخاب کرد. سعی کنیدداشتن یک پیراهن زرشکی و یا بافت زرشکی می تواند بهترین انتخاب برای آقایان خوش تیپ باشد.

این 5 رنگ را در پاییز بپوشید

۳- رنگ خاکی

این رنگ که مدتی بود فراموش شده بود جدیدا به عرصه مد بازگشته است. یکی از رنگ هایی که شما را عضلانی تر و مدرن تر نشان می دهد همین رنگ خاکی است. یک ژاکت خاکی را می توانید با یک شلوار جین یا مشکی یا خاکی یا آبی ست کنید. می توانید یک یقه اسکی خاکی خریده و آن را با شلوار رسمی محل کارتان ست کنید.

این 5 رنگ را در پاییز بپوشید

۴- رنگ خاکستری

با اینکه جدیدا به خاصیت این رنگ پی برده اند ولی این رنگ همیشه از پایه های تیپ آقایان بوده است. این رنگ که در خانواده اش ۵۰ رگه وجود دارد که می توانید آن را با سایر رنگ ها به خوبی ست کنید. اکر به دنبال کت و شلوار هستید بهترین انتخاب شما می تواند خاکستری باشد. یک ژاکت خاکستری را با یک بافت آبی سبک ست کنید یا یک سویشرت خاکستری را با شلوار جین مشکی ست کنید.

این 5 رنگ را در پاییز بپوشید

۵- رنگ سرمه ای

سرمه ای نیز از رنگ های پرطرفدار پوشاک مردانه است. این رنگ که کمی از مشکی روشنتر است بهترین ست برای رنگ زرشکی است. با اکثر رنگ ها به راحتی ست می شود. می توانید آن را با رنگ  های جین تیره یا آبی آسمانی، زرشکی و زرد و یا همان طوسی ست کنید. یک بلیزر طوسی آیتمی است که با همه چیز ست می شود.

این 5 رنگ را در پاییز بپوشید

مطالب مرتبط:

1- ۴ رنگ اصلی برای تیپ تابستانه

2- چگونه از رنگ دادن شلوار جین جلوگیری کنیم؟

3- با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :