محمد رضا اهوارکی در
0

4 رنگ اصلی برای تیپ تابستانه

4 رنگ اصلی برای تیپ تابستانه

همانطور که فصل عوض شده است و شما باید به فکر عوض کردن تیپ تان باشید باید به فکر عوض کردن رنگ های مورد استفاده‌تان هم باشید. اگر در زمستان رنگ های تیره مناسب شما بودند در تابستان باید به سراغ روشن تر ها بروید. اما با این همه تنوع رنگ کدام رنگ ها را انتخاب کنیم. ما در این مقاله 4 رنگ اصلی برای تیپ تابستانه را به شما معرفی می کنیم. 

۱- خاکی

4 رنگ اصلی برای تیپ تابستانه

خاکی امسال خیلی مد شده است. این رنگ تنوع بسیار بالایی دارد و حالا حالا ها قرار نیست از مد بیفتد. آسان ترین راه شما پوشیدن یک پیراهن خاکی از روی تیشرت سفید رنگ است که با شلوار جینتان قرار است ست شود. برای مسافرت ها به دنبال شلوارک های رنگ خاکی باشید که با پیراهن های آستین کوتاه ست کنید.

۲- آبی

۴ رنگ اساسی برای تابستان خوشتیپ ها

این رنگ زیاد برایتان عجیب نیست. چرا که آبی سال های سال است که از رنگ های برتر تابستانه بوده است. می توانید برای مسافرت هایتان شلوارک جین تهیه کنید و آن را با تیشرت یا پلوشرت با هر رنگی بپوشید. اگر به دنبال تیپ رسمی هستید یک دست کت و شلوار آبی روشن تهیه کنید. و اگر به دنبال تیپ غیررسمی هستید بلیزر آبی بهترین انتخاب شما می تواند باشد.

۳- خاکستری

4 رنگ اصلی برای تیپ تابستانه

خاکستری رنگی است که هر مردی با اعتماد به نفس آن را می پوشد. محدودیت هم ندارد. از صبح تا شب و برای همه ی موقعیت ها مناسب است. یک تیشرت آستین کوتاه خاکستری با شلوار جین بسیار زیباست. به دنبال پیراهن های طرح دار خاکستری که امسال مد شده است باشید. همه ی تیپ شما یک طرف و کفش های اسپرت خاکستری‌تان یک طرف. از خریدن آنها نترسید و یک جفت داشته باشید.

۴- رنگ پوست

4 رنگ اصلی برای تیپ تابستانه

رگه هایی مثل شتری و بژ از رنگ هایی هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند و باید همیشه یک لباس از این رنگ ها داشته باشید. بهترین راه ست کردن آن ها گشتن به دنبال شلوار رنگی است که به راحتی با پلوشرت یا پیراهن این رنگی ست می شود. شلوار رنگی های رنگ پوست را همه ی روزهای سال می توانید بپوشید و محدودیتی وجود ندارد. یک ایده ی ساده:‌ پلوشرت کلاسیک بژ رنگ ست شده با شلوار جین یا شلوار رنگی .

مطالب مرتبط:

1- با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

2- رنگ آبی زیر ذره بین چی بپوشم

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشیددیدگاه شما

ساسان در تاریخ 27 جولای 2016

با کت اسپرت مخمل به رنگ سرمه ای تیره چه نوع شلواری و با چه رنگی ست میشود؟ در مورد پیراهن و تیشرت و کفش چطور؟

سارا هنجی در تاریخ 27 جولای 2016

ساسان جان
سلام
با رنگ سرمه ای می تونی شلوار های خاکستری، مشکی و طوسی به ترتیب ست کنی.
پیراهن پیشنهاد من تنها رنگ سفید هستش و یا آبی روشن در صورتی که شلوار شما خاکستری یا طوسی باشه
کفش و کمربند با هم ثبت می شود که ترجیحا مشکی باشهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :