chadmin در
0

جین پوشی، راهی به سوی سرکشی

جین پوشی، راهی به سوی سرکشی

همواره شیک پوشی یکی از آرزوهای مردانی است که لباس اسپرت می‌پوشند. چرا که اکثر آقایان گمان می‌کنند که تنها با لباس‌های رسمی و کت و شلوار است که می‌توان خوشتیپ بود. کارشناسان چی بپوشم در مقاله «جین پوشی، راهی به سوی سرکشی» به معرفی نوع جدیدی از لباس پوشیدن اشاره خواهند نمود.

ست اول:

کتان و جین؛ ترکیب رویایی

۱- بی شک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای همراهی با شلوارهای جین، بلوز مردانه اما از جنس کتان با طرح اسپرت است. در دوخت این نوع پیراهن‌ها از پارچه کتان چهار فصل استفاده می‌شود که در تمام فصول و حتی گرم‌ترین روزهای سال قابل استفاده می‌باشد. درز روی جیب و یقه این بلوزها با نخ قهوه‌ای مخصوص جین دور دوزی می‌شود و به همین دلیل فرمی اسپرت‌تر پیدا کرده و هماهنگی بیشتری با شلوار جین دارد. این پیراهن‌های اسپرت بر خلاف پیراهن‌ مردانه کلاسیک، تنگ است و به آقایانی که اندامی ورزشی و متناسب دارند توصیه می‌شود.

۲- شلوار جین آبی تیره، انتخابی کلاسیک و شیک برای آقایان شیک پوش است. آقایانی که اندامی ورزیده دارند می‌توانند از شلوار جین جذب‌تر از نمونه‌های کلاسیک و راسته استفاده کنند. ترکیب رنگ روشن پیراهن و رنگ تیره جین، یکی از جذابیت‌های این ست است که به چشمگیر بودن آن کمک می‌کند.

۳- از هر کفش اسپرتی برای کامل کردن این ست می‌توان استفاده کرد. کالج، کفش‌های نیمه اسپرت راحتی، پوتین و … همگی با این ست هماهنگی دارند که بهتر است به تناسب فصل با این ست همراه شوند. کفش‌های سنگ شور و کهنه نما این روزها بازار گرمی در لباس‌های اسپرت دارند.

جین پوشی، راهی به سوی سرکشی

ست دوم:

اسپرت کلاسیک

۱- برای کلاسیک بودن لازم نیست سراغ پیراهن و شلوارهای مردانه بروید؛ می‌توانید به سبک مردان دهه ۸۰ میلادی از یک ست جین استفاده کنید. انتخاب پیراهن جین با رنگ کلاسیک جین، هر چند ساده ولی نشان دهنده هوش و ذکاوت مردان شیک پوش در متفاوت و خاص بودن است. با چنین انتخابی آنها هم برازنده هستند و هم تیپی متفاوت از جریان عمومی جامعه دارد.

۲- استفاده از یک تی شرت سفید در زیر پیراهن جین، بخشی از انتخاب کلاسیک است که در نگاه اول کاملا جنبه تزئینی دارد ولی در روزهایی با هوای متغیر، انتخابی مناسب برای هماهنگی با روزهای سرد و گرم است. اگر به جای تی شرت سفید ساده از تی شرت های رنگی استفاده شود، بی شک از میزان کلاسیک و خاص بودن ست کاسته شده و جنبه اسپرت آن پر رنگ‌تر می شود.

۳- برای هر مردی در هر رده سنی لازم است که یک شلوار جین آبی با رنگ کلاسیک در کمد خود داشته باشد.

مطالب مرتبط:

۱- نحوه شستشوی شلوار جین با ماشین رختشویی

۲- برخی از عواملی که در پاره شدن خشتک شلوار جین موثر اند

۳- شلوار جین را چگونه با کت جین ست کنیم؟

۴- فشن بلاگر کیست ؟ معرفی مشهورترین فشن بلاگرها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :