محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه لباس تنیس بخریم؟

چگونه لباس تنیس بخریم؟

ظاهر تنیسور ها از گذشته تاکنون دست خوش تغییرات زیادی شده است و همانطور که می دانید تنیس ورزشی است که در آن ظاهر شما نیز اهمیت زیادی دارد و شاید این مورد در ورزش های دیگر کمتر دیده شود. چگونه لباس تنیس بخریم؟ آیا خرید لباس تنیس راه و روش خاصی دارد؟ با ما همراه باشید. 

در تنیس نیز مانند گلف تمام هدف شما باید علاوه بر زیبایی راحتی عمل و انجام ورزش به طور مناسب باشد. این ورزش دیگر ورزش طبقه مرفه جامعه نیست و تقریبا همه گیر شده است. در ادامه به معرفی لباس تنیس می پردازیم. 

لباس و بالاپوش: پولوشرت، تی شرت

 • پولوشرت سفید برند بوست (Boast): یکی از برندهای مطرح و البته کلاسیک که اگر قصد خرید آن را دارید هرگز شک نکنید.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • پولوشرت رالف لورن (Ralph Lauren):  اندازه ای تقریبا چسبان به همراه یقه ی راه راه، بهترین تیپ برای زمین تنیس.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • سوئیشرت داوری رالف لورن (Ralph Lauren): این بافت کابلی ساخته شده که یقه هفتی راه راه دارد و سویشرت رسمی برای داوری زمین تنیس می باشد.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • پولوشرت نایک: تیپی غیررسمی را با این پلوشرت تجربه کنید. این مدل پولوشرت ضد عرق است برای بازیکنانی که جنب و جوش بالا و تحرک زیادی دارند مناسب است. راحتی عمل در آن ها و آزادی بالا در قسمت زیربغل از ویژگی های مطرح پوشاک ورزشی نایک است. برای فصول سرد و گرم نیز مناسب است.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • پولوشرت برند لاگوست (Lacoste): اصلی ترین برند تولید پوشاک تنیس است و با آخرین تکنولوژی روز برای ضد عرق بودن ساخته شده است.

شورت تنیس – شلوارک تنیس

 • شورت برند بوست (Boast): یکی دیگر از مهمترین قسمت های پوشاک در تنیس شورت ورزشی است. این شورت های سفید با خطوط سبز و مشکی طرحی مدرن برای تنیسورها ساخته است.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • شلوارک رالف لورن (Ralph Lauren): شلوارک رسمی Wimbledon است و به صورت کشی و در رنگ های طوسی تیره عرضه می شود. این مدل شلوارک به راحتی با بقیه ی لباس های شما ست می شود.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • شلوار اسلش رالف لورن (Ralph Lauren): شلوارکی نرم و پنبه ای مخصوص آقایانی که در هوای سرد بازی می کنند است. پای شما در آن راحت است و محافظ خوبی حین زمین خوردن خواهد بود.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

کفش تنیس

 • کتانی آدیداس (Adidas): کتانی ساخته شده برای بازی های در فضای بسته است. این کتانی برای نیروی محرکه و نتیجتا کارایی بالاتر ساخته شده است و به دلیل ضد خراش بودن عمر بالایی دارد.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • کتانی نایک (Nike): برای از بین بردن عرق پای شما تعبیه شده است. کمپانی نایک کشش بالا و تیپی فوق العاده را به شما تضمین می دهد. کفشی با استایل مدرن و ساخته شده با آخرین تکنولوژي.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 

 • کتانی نیو بالانس (New Balance): کفشی با دوام و تحمل کشش بسیار بالا از سوی برند New Balance است که قیمتی کاملا مناسب دارد.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

 • کتانی اسیکس (Asics): این کمپانی برای کتانی های با پد ژله ایش معروف است. محافظت بسیار بالا برای انگشت شست و زبانه ی کفش را در این کتانی مشاهده می کنیم. به دلیل اینکه اکثر ورزشکاران روی شستشان مجبور هستند بایستند بسیار مناسب خواهد بود.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

کفی کفش تنیس

کفی از مهمترین قسمت های تیپ شما است با اینکه دیده نمی شود. باید به دنبال کفی های با دوام و ضد عرق کردن باشید. همچنین کفی های کتانی شما باید قابل شستشو و سبک باشند. برند Asics این کفی ها را عرضه می کند.

جوراب مناسب تنیسورها

جوراب های شما نیز باید مخصوص این ورزش باشند و قدرت کشش و دوام بالا داشته باشند. اما جوراب خاصی از کمپانی خاصی معرفی نمی کنیم و پیشنهاد ما به شما خرید چند جفت جوراب ورزشی خوب یا دوام بالاست. می توانید جوراب ها را بعد از هر بازی تعویض کنید.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

کلاه

کلاه رالف لورن (Ralph Lauren): کلاهی ساخته شده از پنبه ی قابل تنفس. بسیار راحت است و به راحتی با بقیه ی پوشاک شما ست می شود.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

هد بند نایک (Nike): اگر به دنبال روشی سنتی تر برای پوشاندن سرتان هستید این هدبند ها را به شما توصیه می کنیم.

چگونه لباس تنیس بخریم؟

هدبند و مچ بند

اگر با کلاه حال نمی کنید ولی تعرق بدنتان زیاد است ما به شما خرید یک هدبند را پیشنهاد می کنیم. مچ بند ها نیز گزینه ی مناسبی برایتان خواهند بود.

امیدواریم به این سوال شما “چگونه لباس تنیس بخریم؟” پاسخ مناسب داده باشیم. اگر سوالی داشتید خوشحال میشیم برامون کامنت بذارید.

مطالب مرتبط:

1- چه کنیم حین ورزش پایمان تاول نزند؟

2- چگونه کتانی ساق بلند بپوشم؟

3- کتانی سفید فقط برای تنیسورها نیستدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :