شلوار جین را چگونه با کت جین ست کنیم؟

0

شاید با خودتان بگویید خواستگاه کت جین برای زمستان است، اما این گونه نیست این لباس مردانه را می‌توانید در بهار و پاییز با توجه به ناپایدار بودن هوا بپوشید. پوشیدن دو جین باهم یکی از تیپ‌های مردانه است که هر چند دهه یک بار مد می‌شود. این مدل از روش‌های مورد علاقه بسیاری از افراد برای لباس پوشیدن است. شلوار جین را چگونه با کت جین ست کنیم؟

پوشیدن همزمان کت و شلوار جین توسط افراد مشهوری مانند دیوید بکهام و کانیا وست در بسیاری از تیپ‌های خیابانی دیده می‌شود. به همین دلیل در این مقاله به اصول ست کردن شلوار جین و کت جین می‌پردازیم. 

قوانین اصلی ست کردن شلوار جین و کت جین 

1- ست کردن دو رنگ مختلف

قانون اصلی در پوشیدن دو جین این است که مطمئن شوید مواد مورد استفاده و رنگ آن‌ها کاملا متفاوت از یکدیگر باشد. به طور مثال کت جین یا تی شرت آبی، با شلوار جین آبی تیره تر، سیاه و یا خاکستری تیره مناسب است.

چطور دو جین باهم بپوشیم؟

2- ست کردن دو سایز مختلف

قانون بعدی این است که حتما مطمئن شوید لباس‌هایی که می پوشید مناسب اندام شما باشد. مثلا برای افرادی که پاهای لاغری دارند پوشیدن شلوار جین گشاد همراه یک کت جین آبی روشن مناسب است. اما اگر برعکس عمل کنند و یک کت گشاد همراه با یک شلوار جین آبی روشن و تنگ بپوشند نتیجه خوبی نخواهد داشت.

چطور دو جین باهم بپوشیم؟

چطور دو جین باهم بپوشیم؟

3- ست کردن دو جین کهنه و نو

یکی از روش‌های دیگری ست کردن این لباس مردانه، ترکیب کردن لباس‌های کهنه و نو با هم است. در این ترکیب ما پیشنهاد می‌کنیم که یک شلوار جین کهنه و رنگ و رو رفته را با کت جین نو خود ست کنید البته این قانون نیست و شما می‌توانید عکس این کار را نیز انجام دهید.

شلوار جین را چگونه با کت جین ست کنیم؟

مطالب مرتبط:

1- شلوار زنانه خاکستری را با چه رنگی بپوشیم؟

2- چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی

3- همراه با شلوار جین مشکی چی بپوشیم ؟

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شما

samann در تاریخ 02 آوریل 2017

جین کهنه اصلا به نظرم قشنگ نمیشه

حامد نامداری در تاریخ 03 آوریل 2017

همون رنگ متضاد پیشنهاد بهتریه.
کت جین تیره با شلوار روشن و بلعکسارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :