چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی

0

شلوارهای جین در عین حال که بادوام هستند، هیچ وقت شکل ظاهری و رنگ خود را با پوشیدن مداوم از دست نمی‌دهد و با گذشت زمان و شسته شدن، رنگ و حالت زیباتری به خود می‌گیرند. وقتی صحبت از شلوارجین نعناعی می‌شود، معمولا همه خانوما میگن عالیه اما با چی بپوشم؟
پوشیدن شلوار جین نعناعی با وجود اینکه جذاب، زیبا و فریبنده است، می‌توانید برای خرید، محل کار، یا حتی یک دورهمی آن را بپوشید. اگر شما به دنبال راه‌های جدید پوشیدن شلوار جین نعناعی و ست‌هایی از این شلوار هستید، خبر خوش این است که در این مقاله چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی در اختیارتان قرار می‌دهیم تا برای پوشیدن این نوع از شلوار از آن‌ها استفاده کنید، با ما همراه باشید.
شلوار جین نعناعی همراه با یک تاپ سورمه‌ای با خال‌های سفید و یقه کرواتی همراه با گوشواره‌های رنگ نعناعی و کفش‌هایی با رنگ خنثی یک ست زیبا برای همراهی با شلوار جین  نعناعی است.
چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی
یک بلوز کرم مایل به زرد یا پیراهن یا مانتو کتان یا چیت ساده همراه با کفش‌های زنانه چرم و گوشواره‌های کریستالی نقره‌ای و سایر اکسسوری‌ها … نیز همراه با نوع تنگ این نوع شلوار جین، پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود.

چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی
ترکیب شلوار جین نعناعی و یک لباس سورمه‌ای همراه با یک گردنبند با سنگ‌های درشت فیروزه‌ای یا نعناعی و یک کفش پاشنه‌دار نیز ایده خوبی است.

چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی
شلوار جین نعناعی با بلوز ابریشمی بدون آستین از ست‌های مورد علاقه بیشتر افراد است که در کنار کفش‌های پلنگی و اکسسوری‌های مناسب مانند تصویر یک پیشنهاد فوق العاده زیبا است.

چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی
این نوع  شلوار همراه با بلوز مردانه سفید و کیف و صندل و عینک آفتابی قهوه ای ست زیبایی خواهد بود.

چند ست مناسب برای شلوار جین نعناعی

مطالب مرتبط:

1- آقایان چطور شلوار جین تنگ بپوشند؟

2- با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

3- گران ترین شلوارهای جین در جهان

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :