با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

0

ترکیب پیراهن و شلوار جین از مناسبت‌ترین و تطبیق پذیرترین ترکیب‌های لباس مردانه به شمار می‌رود. به نظر می‌رسد که پوشیدن پیراهن و شلوار جین با هم بسیار ساده است اما برخلاف آن چه تصور می‌شود احتمال این که ترکیب این دو لباس را اشتباه بپوشید زیاد است. این مطلب را بخوانید تا بدانید با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید.

شلوار جین مشکی

شلوار جین مشکی تطبیق‌پذیر‌ترین شلوار جینی است که هر مردی به آن نیاز دارد این شلوارها برای هر سنی مناسب هستند و معمولا مدل‌های تنگ به این رنگ تولید می‌شوند. اما این شلوار را باید با چه نوع پیراهنی بپوشید؟

با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

یکی از ساده‌ترین انتخاب‌ها پیراهن سفید است، این رنگ با مشکی تضاد کامل دارد و ترکیب چشم نوازی به وجود می‌آورد که با کفش‌های ساده رسمی و پوتین نیز هماهنگ می‌شود.

با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

روش دیگر استفاده از پیراهن با رنگ تند یا روشن مثل آبی یا صورتی است که ترکیب رنگی مناسبی را به وجود می‌آورد.

با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

اگر به تک رنگ پوشیدن علاقه دارید می‌توانید جین مشکی را با پیراهن مشکی بپوشید و خاص به نظر برسید.

شلوار جین آبی

معمول‌ترین رنگ برای شلوارهای جین، رنگ آبی است که طیف‌های متنوعی از خیلی تیره تا خیلی روشن دارد. اما این شلوارها را با چه نوع پیراهنی باید پوشید؟ بهترین پیراهن برای پوشیدن با این شلوارها پیراهن آبی روشن است تا یک استایل ساده و شیک داشته باشید.

با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

شلوار جین سفید

این شلوارها نیز از شلوارهای جین معمول میان آقایان هستند که به دلیل رنگ سفید می‌توان آن‌ها را با هر رنگ پیراهنی پوشید اما رنگ‌های خنثی مثل خاکستری و یا رنگ‌های پاستل بیشتر توصیه می‌شود.

شلوار جین خاکستری

رنگ خنثی این شلوارها آن‌ها را به یک انتخاب ساده و تطبیق‌پذیر تبدیل کرده است و بهترین پیراهن برای پوشیدن با این شلوارها پیراهن طرح‌دار ارتشی است.

با هر شلوار جین چه پیراهنی بپوشید

مطالب مرتبط:

1-  بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2-  راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

امید در تاریخ 24 نوامبر 2016

سلام
متاسفانه و بدبختانه اصلا سلیقه ندارم نمیدونم چی و چه رنگ بپوشم? لطفا راهنمایی کنید
تیپ زمستونه پالتو شلوار کفش و زیر پالتو برای هوای خیلی سرد. قدم بلنده ۱۸۲ و لاغرم ۷۰ کیلو با پوست سبزه تیره. به نظر شما چه طور ست کنم اینارو.
باتشکرارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :