فرزاد فرزین اینگونه لباس می‌پوشد

0

بنا به رسم چی بپوشم تصمیم گرفتیم در این مقاله تیپ یکی از به نام ترین سلبریتی های ایران یعنی فرزاد فرزین خواننده نسل جوان را بررسی کنیم. کمی از بیوگرافی او را بیان می کنیم و سپس به بررسی تیپ او می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی فرزاد فرزین

فرزاد فرزین متولد سوم تیرماه ۱۳۶۰، موسیقی حرفه ای را در سال ۱۳۷۷ با «گروه کروز» شروع کرد. امّا به دلایل شخصی گروه را به قصد کار کردن روی آلبوم اوّل خود (شراره)  ترک کرد. تدارک «شراره» سه سال به طول انجامید و آلبوم در سال ۱۳۸۳ منتشر شد. آهنگسازی قطعه‌های شراره بر عهده خود فرزاد، «یاشار صباحی» و «علی ثابت» بود و ارژنگ حقانی آن را تنظیم کرده بود.

فرزاد فرزین اینگونه لباس می‌پوشد

پس از این فرزاد فرزین همکاری با خوانندگان دیگر را شروع کرد و با افرادی چون «مهدی مقدم»، «مهدی مدرس» را آغاز کرد و در ترانه هایی با «رضا صادقی» و «امید آمری» نیز هم آواز شد. علاوه بر این او برای «امید آمری» و «مهدی مدرس» قطعه هایی تنظیم کرد و در آلبوم «متاسفم» از «محسن چاوشی» به عنوان نوازنده ، همخوان و میکس و مستر کننده آلبوم وی حضور داشت. در این مدت او چند موزیک ویدیو هم تهیه کرد که برای کارهای بعدی او را دچار مشکل ساخت.

فرزاد فرزین خواننده خوشتیپ ایران

تیپ فرزاد فرزین

فرزاد فرزین را اغلب در تیپ های غیررسمی می بینیم و این موضوع در تصاویر اینستاگرام او نیز مشهود است. روی هیکلش فراوان کار کرده است و وقتی تیپ های رسمی می زند این تیپ ها فوق العاده زیبا روی بدن او می نشینند. کت های شش دکمه و دوسینه از علایق او هستند و به دلیل سرشانه های پهن این کت ها به او بیشتر می آیند. در مراسم مختلف و کنسرت ها او را اکثرا با همین مدل کت ها یا کت های سه دکمه معمولی می بینیم. به رنگ مشکی و سفید علاقه زیادی دارد و کت و شلوارهایش را در این رنگ ها انتخاب می کند.

فرزاد فرزین اینگونه لباس می‌پوشد

در تیپ غیررسمی علاقه زیادی به تیشرت ها و سویشرت های چسبان و بدن نما دارد و با پوشیدن آن ها هیکل زیبایش را بهتر نشان می دهد. اگر تیپ های ورزشی را جزو تیپ غیررسمی در نظر بگیریم تیپ ورزشی را نیز دوست دارد و اکثر مواقع او را در این مدل تیپ ها می بینیم. شلوارهای اسلش و سویشرت های بلند چسبان به همراه عینک دودی تیپ مورد علاقه او برای سلفی گرفتن است. از آنجایی که زیاد اهل مسافرت است به دلیل راحتی این تیپ ها را در سفر انتخاب می کند.

فرزاد فرزین اینگونه لباس می‌پوشد

فرزاد فرزین را با ریش بلند یا حتی ریش متوسط ندیده ایم. اغلب بدون ریش است و اگر بخواهد کمی تنوع روی صورتش اعمال کند کمی ته ریش می گذارد.

چند سال پیش بینی خود را عمل زیبایی کرد و این نیز موردی است که به جذابیت چهره او افزوده است. دوران جوانی فرزاد فرزین را با موهای بلند و اتو کشیده به خاطر داریم ولی در سال های اخیر موی کوتاه مدلی است که بیشتر روی سر او دیده می شود. البته عادت به اتو کشیدن مو هنوز هم در او وجود دارد.

فرزاد فرزین خواننده خوشتیپ ایران

از اکسسوری های فرزاد فرزین می توان به عینک های دودی خلبانیش اشاره کرد که تقریبا جزو تیپ او شده اند و در همه تصاویر و موقعیت ها همراه او هستند. ساعت مچی و دستکش های بلند هم در تیپش بسیار دیده می شود.

فرزاد فرزین اینگونه لباس می‌پوشد

برای این خواننده خوش ذوق و خوش تیپ کشورمان آرزوی موفقیت روزافزون می کنیم.

مطالب مرتبط:

۱- پژمان بازغی خوشتیپ هفته ۹

۲- علیرضا جهانبخش نامزد خوشتیپ ترین بازیکن فوتبال

۳- تیپ شهاب حسینی 

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :