امید جعفری در
0

به سبک و روش جذاب ترین مردان، لباس مردانه بپوشید

به سبک و روش جذاب ترین مردان، لباس مردانه بپوشید

اگر شما از دسته مردان خوش پوش باشید که دوست دارند همیشه شیک و جذاب به نظر برسند، باید هر از چند گاهی، لباس‌های خودتان را نو کنید؛ اما می‌دانید که این کار هزینه و وقت زیادی از شما می‌گیرد. همچنین بیشتر این سبک از لباس پوشیدن‌ها متناسب با جامعه و زندگی شما نیست و زرق‌وبرق فراوانی به همراه خودش دارد. چاره کار چیست؟ راه‌حل این است که با لباس‌هایی که دارید، سعی کنید سبک پوششی جذاب برای خودتان دست‌وپا کنید. سبکی مختص خودتان، اما شیک. همراه «چی بپوشم» باشید تا به شما چند مورد از بهترین‌های سبک پوشش مینیمال و ساده را برای شما شرح دهیم.

 

نکاتی که تنها مردان خوش پوش می‌دانند

۱- سبک پوشش مردانه به خود بگیرید

بسیاری از مردان خوش پوش دوست دارند که جوان‌تر از سن خودشان به نظر برسند؛ بنابراین ساده‌ترین راه یعنی پوشیدن لباس‌های یک پسر جوان را انتخاب می‌کنند. درحالی‌که انتخاب درست، ساده‌ترین انتخاب نیست. شما باید همیشه سبک لباس پوشیدن خود را به سمت مردانه‌تر شدن ببرید. اگر می‌خواهید همانند یک مرد بالغ به نظر برسید و مورد احترام بقیه باشید بهتر است مردانه لباس بپوشید. این نکته به معنی پوشیدن لباس‌های پدربزرگ خودتان یا داشتن چند دست لباس دهه‌های قبل نیست. تنها چیزی که شما باید رعایت کنید، پرهیز از پوشیدن لباس‌های یک نوجوان است. مگر اینکه یک نوجوان باشید.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

 

تی‌شرت‌های کارتونی، طرح‌های خنده‌دار شاید در نگاه اول خنده‌دار و جذاب باشند ولی بعد از چند لحظه روی تن شما، باعث خنده مردم به خود شما خواهند شد. از لباس‌هایی که سبک‌های این‌چنینی دارند به‌شدت دوری‌کنید و سعی کنید که تی‌شرت‌هایی ساده و متناسب با سن خودتان خریداری کنید.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

به نظر خودتان آیا مردم‌دوست دارند کسی را که درگذشته خودش مانده است، در کنار خودشان داشته باشند؟ مسلماً جواب شما، خیر است. این یکی از ده مورد راه‌حل ما بود. در ادامه بازهم راه‌حل‌های بهتری برای پوشش ساده جذاب پیشنهاد خواهیم داد.

 

۲- طرح‌های گرافیکی را فدای جذابیت مردانه کنید

همه مردها لباس‌های طرح دار را دوست دارند، خود من هم عاشق این لباس‌ها هستم و دوست دارم بی‌وقفه آن‌ها را بپوشم، اما گویا باید از عشق خودمان به این لباس‌ها دست برداریم و آن‌ها را فدای شیک‌پوشی مردانه و جذابیت مردان بالغ کنیم. پیشنهاد دیگر ما برای مردان خوش پوش ، متوقف کردن روند پوشیدن لباس‌های دارای طرح گرافیکی است. برعکس نظر مردم، این لباس‌ها که اکثر جمعیت به تن دارند، شما را جذاب نمی‌کند بلکه شما را با دیگران یکسان جلوه می‌دهد و این چیزی نیست که ما دوست داشته باشیم. همچنین این لباس‌ها نکته اولی را که به شما گفتیم را هم نقض می‌کنند. گواه ما فیلم‌ها هستند، اکثر قهرمانان در فیلم‌ها لباس‌های ساده و بدون طرح‌های گرافیکی به تن دارند، مگر قهرمان فیلم‌های خردسالان که لباس‌هایی گرافیکی برای خنداندن بچه‌ها و جلوه دادن یک فرد بالغ در حد یک پسربچه کوچک پوشیده‌اند.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

 

خودتان را در لباس یک پسربچه تصور کنید! اصلاً جذاب نخواهید شد. پس پوشیدن لباس‌های پسرانه گرافیکی را متوقف کنید. در عوض می‌توانید از تی‌شرت‌های ساده و طرح‌های ساده استفاده کنید. با این لباس‌ها شما همانند یک جواهر در میان همه مردان دیگری که لباس پسرانه و گرافیکی پوشیده‌اند، دیده خواهید شد. در پوشیدن تی‌شرت‌های طرح ساده، آزادی نوع طراحی لباس را دارید و می‌توانید لباس‌هایی با یقه‌های گشاد هم بپوشید. تی‌شرت ساده خودتان را با یک شلوار تیره همراه کنید.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

 

۳- جین تیره به تن کنید

استفاده از جین‌های تیره یکی از رازهایی که تنها مردان خوش ‌پوش می‌دانند. شلواری که اغلب مردان خوش پوش برای یک سبک جذاب لباس برای خودشان انتخاب می‌کنند، شلوار جین است. این انتخاب کاملاً صحیح است. امروزه اکثر مردم به دنبال پیدا کردن ترکیب تی‌شرت و جین هستند؛ اما انتخاب نادرست در شلوار می‌تواند تمام زیبایی یک تی‌شرت را هم از بین ببرد. به تصاویر زیر نگاه کنید تا متوجه شوید در مورد چه چیزی با شما در حال صحبت هستیم.

 

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

 

شلوار جینی را انتخاب کنید که لازم نباشد مثل پسربچه‌ها شلوار خودتان را هرچند دقیقه یک‌بار بالا بکشید. همچنین شلواری را باید به تن کنید که تا مچ پایتان پایین آمده باشد و ساق پایتان را پوشش دهد. شلواری را انتخاب کنید که زدگی و طرح‌های نامتعارف به رویش نداشته باشد. باید یک نکته دیگر در مورد شلوارها به شما بگوییم. سعی نکنید شلواری که یک لوگوی بزرگ لباس روی آن نقش بسته است را انتخاب کنید. شما بیلبورد تبلیغاتی برای این شرکت نیستید! شلوار جین تیره و ساده بهترین انتخابی است که شما می‌توانید داشته باشید. رنگ شلوار را با لباس‌های دیگرتان تنظیم کنید. به «چی بپوشم» اعتماد کنید. زیبایی در سادگی است. برای توصیف این جمله به‌عکس های زیر دقت کنید.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

۴- گزینه بعدی از جنس شلوار جین ساده، کتان است

شلوار جین تیره مورد عالی برای مردان خوش پوش است اما این همه چیزی نیست که شما می‌توانید انتخاب کنید. می‌توانید با استفاده از یک شلوار کتان و کمربند شیک، سبک جذابی از لباس پوشیدن را خلق کنید. یک جفت شلوار کتان به جالباسی خودتان اضافه کنید تا انتخاب‌های بیشتری برای لباس پوشیدن داشته باشید. همچنین رنگ‌هایی که باید انتخاب کنید در شلوار کتانی رنگ‌هایی همانند جین است، از پوشیدن رنگ‌های قرمز روشن، سبز روشن پرهیز کنید و به‌جای آن از کتان‌های سبز ارتشی و زرشکی می‌توانید استفاده کنید.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

 

 

۵- کفش‌های خودتان را دسته‌بندی کنید

خوب باید با شما روراست باشیم، برای این کار زمان زیادی می‌خواهد. یک جفت کفش کتانی مشکی می‌تواند تمام جذابیت کت‌شلوار شما را از بین ببرد. پس باید آن را با یک جفت کفش دیگر جایگزین کنید. نمی‌توانید همیشه کتانی و کفش اسپرت به تن داشته باشید. کفش از جمله قسمت‌های پوشش مردانه است که به‌شدت توسط دیگران مورد قضاوت قرار می‌گیرد. شاید شما برای پوشیدن کفش مناسب خودتان جیب خودتان را خالی کنید و به‌جایش جذابیت خریداری کنید. کفش‌های چرمی تیره و قهوه‌ای روشن را جایگزین کفش‌های اسپرت و ورزشی خودتان کنید. شما یک مرد بالغ هستید.

مردان خوش پوش ؛ به سبک و روش جذاب ترین مردان لباس مردانه بپوشید

 

گزینه‌های زیادتری نسبت به کفش‌های ورزشی در اختیار دارید، نیم بوت و چکمه‌های مردانه بهترین جایگزین برای شما هستند. اگر می‌خواهید مسیر خودتان را همین الآن و بعد از خواندن مطالب ما عوض کنید، گزینه‌ای همانند کفش‌هایی که در عکس بالا می‌بینید، به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

مطالب مرتبط:

۱- بهترین مدل کفش های مردانه در بهار امسال

۲- پنج نکته در مورد کت شلوار

۳- قوانین رسمی لباس پوشیدن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

مرسا حسینی در تاریخ 17 آوریل 2018

عالی بود

امید جعفری در تاریخ 17 آوریل 2018

ممنون از لطفتون



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :