راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار

0

بلیزر به خودی خود زیبایی و جذابیت خاصی در تیپ شما ایجاد می کند و علاوه بر غیر رسمی تر کردن تیپ شما آن را میان جمع منحصر  به فرد می کند. حال این لباس خاص را با طرح های خاص و زیبا در نظر بگیرید. فوق العاده است نه؟ در این مقاله هدف ما تمرکز روی بلیزر های طرح دار است و می خواهیم از راه و رسم پوشیدن آن‌ها برایتان کمی صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

۱- سه نکته ساده برای به تن کردن بلیزر طرح دار

  • بلیزر طرح دار ست شده با رنگ های طبیعی: بلیزر های طرح دار خصوصا وقتی با رنگ های کلاسیک و طبیعی ست می شوند بیشتر می توانند روی تن شما خودنمایی کنند. رنگ های ساده و کلاسیکی را انتخاب کنید که با ترکیب رنگ بلیزر شما تداخلی نداشته باشند.
  • ترکیب الگو ها: اگر در فصل های سردی مثل پاییز هستید که لباس پوشیدن به صورت لایه ای را طلب می کند پیشنهاد ما به شما این است که در ترکیب الگوی لباس ها ماهر شوید. هدف ما در این مقاله نیز هدایت شما به همین سمت است.
  • اعتماد به نفس: با وجود موارد بالا پوشیدن بلیزر نیاز به اعتماد به نفس کافی دارد و این شما هستید که باید حس کنید در آن جذاب تر شده اید. با رعایت نکات و روش هایی که پایین ذکر می کنیم شما را در رسیدن به این هدف راهنمایی می کنیم:

راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار

۲- روش اول: کت و شلوار طرح دار

اگر زیاد هم اهل پوشیدن کت و شلوار نیستید داشتن یک دست از آن را در کمد لباس هایتان به شما پیشنهاد می کنیم. اگر کت و شلواری که انتخاب می کنید الگوی خاصی داشته باشد در واقع به چند منظور می توانید از آن استفاده کنید. یا اینکه آن را به صورت یکدست و با هدف تیپ رسمی به تن کنید و یا اینکه کت یا شلوار را در مراسم مختلف با هدف خوشتیپ شدن به تن کنید. این کت و شلوار طرح دار در واقع سه نقش مختلف را برای شما بازی می کند.

راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار

راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار

برای مثال کت و شلوار گل دار بهترین انتخاب شما خواهد بود. فرض کنید آن را با پیراهن سفید و کراوات سرمه ای بافت به تن کنید و آن وقت است که متوجه می شوید تیپ شما معرکه است. به پیراهن سفید و کراوات بافت بسنده نکنید، یک جفت کفش چرم جیر با رنگ خاکستری شما را خوشتیپ تر خواهد کرد.

۳- روش دوم: ترکیب ساده الگوها

وقتی کت شما قرار است در مرکز توجهات قرار بگیرد چرا این اتفاق برای پیراهن زیبایی شما که زیر آن پوشیده اید نیفتد؟ برای مثال پیراهن شطرنجی از جمله مواردی است که اگر به همراه کت بلیزر طرح دار پوشیده شود نه تنها مشکلی در ترکیب الگوها ایجاد نمی کند بلکه بلیزر را زیباتر نشان می دهد. راه ارتقای این تیپ زیبا پوشیدن شلوار خاکستری است. برای هوشمندانه تر کردن تیپتان می توانید کفش های Brogues استفاده کنید. تبریک می گوییم تیپ غیررسمی شما منحصر بفرد است.

راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار

راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار

۴- روش سوم: انتخاب هایی برای تیپ غیر رسمی

کت بلیزر های چهارخانه با خانه‌های درشت یکی دیگر از انتخاب‌های مناسب شما هستند. این کت‌ها اگر در رنگ‌های کلاسیک انتخاب شوند، پتانسیل این را دارند که با اکثر لباس‌های شما ست شوند. پیراهن ساده اگر با کت چهارخانه و شلوار ساده ست شود ترکیبی فوق العاده تشکیل می‌دهد. این تیپ را می‌توانید با کفش‌های قایقی تکمیل کنید.

راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار
راه و رسم پوشیدن بلیزر طرح‌دار
مطالب مرتبط:

۱- ست کردن شلوار جین و کت بلیز‌ر

۲- تیپ و استایل مهران مدیری از دهه ۷۰ تا کنون

۳- بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تا کنون

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

سروش در تاریخ 12 نوامبر 2016

سلام . خسته نباشید . سایت خوبی دارید و جز سات هایی شده که میام و چک میکنم …
فرق بلیزر و کت های دیگه چیه؟

سارا هنجی در تاریخ 12 نوامبر 2016

سروش جان
سلام لطفا این مقاله رو مطالعه فرمایید:
https://chibepoosham.com/differences-between-blazer-sport-coat-and-suit-jacket/ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :