تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

مهران مدیری بازیگر و کارگردان ایرانی فعالیت هنری خود را از دهه 70 آغاز کرده است. در این مقاله قصد داریم نگاهی به تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون بیاندازیم. با چی بپوشم همراه باشید. 

ad banner

بیوگرافی

مهران مدیری متولد دهه ۴۰ در تهران است. او که در خانواده ای هنردوست به دنیا آمده بود فعالیتهای هنری خود را از نخستین سال های نوجوانی شروع کرد و تا قبل از ورود به رشته تئاتر در دانشگاه،در چندین اثر نمایشی به عنوان بازیگر شرکت نمود.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

تحصیلات آکادمیک او در رشته «تئاتر» ،به دلیل حضور او در جبهه های جنگ، ناتمام ماند اما عشق او به هنرهای نمایشی ،بار دیگر او را به عرصه نمایش در تئاتر و رادیو کشانید. او تا سال ۱۳۷۲ با نمایشهای زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و … روی صحنه رفت. و در این دوران با بسیاری از بزرگان تئاتر کشور چون «قطب الدین صادقی» و «میکائیل شهرستانی» همکار شد.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون
وی همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایشهای رادیویی «قصه های شب» نیزحضور یافت. مدیری در سالهای آغازین دهه ۸۰، نخستین تجربه حضور خود را در برنامه های مذهبی تلویزیون تجربه کرد تا آنکه بر حسب اتفاق، وارد وادی «طنز نمایشی» در تلویزیون گردید. او که تا پیش از آن تنها یک اثر کمدی نمایشی بنام «پانسیون» را روی صحنه داشت، با نخستین جرقه های نبوغ و ابتکار خود در زمینه کمدی در مجموعه های تلویزیونی «نوروز۷۲» -در سمت بازیگر  و «پرواز۵۷» -به عنوان بازیگر و کارگردان- که در بهار و زمستان ۱۳۷۲، روی آنتن رفته بود به عنوان یک بازیگر کمدی خوش درخشید.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

مهران مدیری در کنار علاقمندی هایش به هنر نمایش و کارگردانی و تلاشی که برای رسید به جایگاه کنونی اش کرده است همواره به عالم موسیقی نیز عشق و ارادت خاصی داشته است. او با انتشار نخستین آلبوم موسیقی اش در سال ۷۹، در مقام خواننده و نیز در نخستین کنسرت رسمی خود که در بهمن ماه ۱۳۸۳ در تهران اجرا کرد، با انتخاب هوشمندانه ملودی ها، تصنیف ها و صدای دلنشینی که از سوی شنوندگان آثارش مقبول افتاده بود، ثابت کرد که موسیقی را خوب می شناسد و نیز سلیقه مردم هنردوست ایران را!
امروز او معتقد است بیش از آنچه که باید ،برای کار وقت صرف کرده است. سالی که پیش روست شاید باز هم برای او سال پرکاری باشد و شاید هم آنچنان که خود او می خواهد با پایان «شبهای برره»، به عنوان آخرین سریال نود شبی اش امسال را به استراحت سپری کند. هنوز هیچ چیز معلوم نیست. اما نا گفته پیداست که عرصه طنز تلویزیونی ایران،بدون حضور او چیزی کم دارد.

تیپ مهران مدیری

مهران مدیری در داشتن تیپ های رسمی خوب عمل می کند ولی از طرفی آزادی های خودش را نیز فدای قوانین سخت تیپ های رسمی نمی کند. دکمه های بالای پیراهن را اغلب باز می گذارد و در انتخاب رنگ آزادانه عمل می کند. با اینکه رنگ مورد علاقه اش در کت و شلوار مشکی است ولی رنگ های دیگر را هم تن او دیده ایم. پیراهن را اکثر مواقع به تن دارد و اگر روی آن کت نپوشد ، بلیزر یا حداقل سویشرت را به تن می کند.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

اگر زیر پیراهنش تیشرت به تن کرده باشد علاقه خاصی به باز گذاشتن دکمه های آن دارد و آستین های آن را نیز تا می کند. شلوار جین از آیتم هایی است که علاوه بر شلوار پارچه ای و شلوار کتان رنگی تن او دیده ایم. قدرت ریسک او در انتخاب رنگ ها بالاست و حتی پوشیدن رنگ قرمز یا سبز و زرد را نیز امتحان کرده است. اما بیشتر رنگ های میانه را انتخاب می کند و سعی در خوش تیپ بودن دارد تا بیشتر دیده شدن.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

هیکل او روی فرم است و اگر اضافه وزنی که در شکمش خود را نشان داده است را کنار بگذاریم، چهار شانه است و لباس ها به خوبی روی تن او می نشینند. موهای جو گندمی از دیگر فاکتورهای زیبایی تیپ اوست. عینک طبی هم استفاده می کند ولی عینک آفتابی را در تیپ های رسمی و غیررسمی او بیشتر دیده ایم.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

در استفاده از اکسسوری ها هم علاقه نشان می دهد و هم حرفه ای است. عینک آفتابی و ساعت از مواردی هستند که در تیپ او بیشتر دیده می شود. ساعت های کلاسیک را ترجیح می دهد ولی ساعت هوشمند اپل را نیز در برنامه “دورهمی” در دست او دیدیم که نشان می دهد به وفق دادن استایلش با استایل امروزی علاقه دارد.

تیپ و استایل مهران مدیری از دهه 70 تاکنون

برای این هنرمند بزرگ و با سابقه کشورمان آرزوی موفقیت روز افزون می کنیم.

مطالب مرتبط:

۱- فرزاد فرزین اینگونه لباس می پوشد

۲- تیپ شهاب حسینی

۳- هنر سلفی گرفتن

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شما

علی در تاریخ 07 نوامبر 2016

مرسی. فقط تو عکس آخر تیشرت سفید رو تو شلوارش نمیکرد بهتر بود.

علی در تاریخ 15 مارس 2017

در انتخاب رنگ آزاد عمل می کند ………..

خانم ایکس در تاریخ 04 ژوئن 2017

عاشقتمم خوشتیپارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :