راهنمای خوشتیپی در فصل تابستان برای آقایان

برای به‌روز بودن و به اصطلاح ما اهل دنیا مد، روی مد و استایل بودن باید هر روز یا چند وقت یک‌بار اینترنت را زیرورو کنید تا بتوانید بهترین و به‌روزترین استایل را پیدا کنید. علاوه بر این شما نمی‌توانید هر مدلی را که دیدید بپوشید. بیشتر کسانی که در این گردش و جستجوها قدیمی هستند، ابتدا سراغ کامنت و نظرات مردم در پایین پست‌های مد می‌روند و همه آن‌ها را نگاه می‌کنند. اگر مدل دلخواهشان طرفدار داشته باشد، زود لباس‌به‌تن می‌کنند و برای خرید همان لباس و استایل پا به بازار می‌گذارند و اگر کامنت و نظرهای مخالف باشند، بی حسرت خاصی صفحه را می‌بندند. تابستان شروع‌شده است و باید در هفته‌های اول صفحات مد را نگاه کنید و ببینید که کدام لباس امسال مد شده است. نظرات را بخوانید و تحلیل کنید؛ اما ما در «چی بپوشم» کار شما را راحت کرده‌ایم و یک میانبر مناسب قرار داده‌ایم. کافی است که به عنوان یک مرد عاشق خوش‌تیپی، با ما همراه باشید تا برترین لباس‌های پیشنهادی در دنیای اینترنت برای تابستان امسال را بر اساس نظرات مردم، مشاهده کنید و در خرید کردن خودتان از این پیشنهادهای ما استفاده کنید.

شلوار سفید

تابستان

اگر بخواهیم روراست باشیم، دو عقیده کاملاً متفاوت در مورد شلوار سفید وجود دارد، عده‌ای آن را شبیه کپک‌های روی مارمالاد می‌دانند و بعضی شلوار سفید را سلاحی قدرتمند برای خوش‌پوشی می‌دانند. خب تابستان امسال مخالفان را با مارمالادشان تنها بگذارید. یکی از طراحان لباس می‌گوید، شلوار سفیدی که تابستان می‌پوشید باید فیت پای شما باشد و اگر کمی بخواهید استایل خیابانی‌تر داشته باشید، کمی قد شلوار کوتاه باید باشد. سعی کنید در تابستان جوراب به پا نداشته باشید. اگر پوست سفید دارد، به همراه کتانی می‌توانید از جوراب‌های رنگی استفاده کنید. با شلوار سفید سعی کنید هیچ لباس سفید دیگر نپوشید. بهترین رنگ‌هایی که در تابستان با سفید شلوارتان ترکیب می‌شود رنگ‌های خنثی و سرمه‌ای است که نزدیک به استایل کلاسیک هم است.

پیراهن فلورا(طرح استوایی)

تابستان

مردان معمولاً دوست دارند که مینیمال و ساده لباس بپوشند اما باید گاهی از این سادگی دست کشید. تابستان فصلی است که دقیقاً باید این کار را انجام دهید اما با استفاده از یک لباس بسیار جالب. بله پیراهن‌های طرح دار استوایی که معمولاً به داشتن طرح‌های گل‌دار و المان‌های استوایی است. به یاد داشته باشید که مجوز پوشیدن این پیراهن‌ها به این معنی نیست که هر رنگی دوست داشتید به تن کنید. برای پیراهن فلورا، پس زمینه الگوها تیره باید باشد و گل‌های روی پیراهن باید رسمی باشد(قرار نیست هر گلی روی پیراهن شما باشد). آستین‌های این پیراهن را کوتاه انتخاب کنید. اندازه الگوها هم هرچقدر کوچک‌تر باشد، بهتر است. به همراه این پیراهن می‌توانید، تی‌شرت ساده رنگ روشن بپوشید. البته یک‌قدم جسورانه هم وجود دارد، انتخاب پیراهن براق فلورا!

کت‌هایی با رنگ پاستیلی(رنگ خنثی)

تابستان

قرار نیست شما شاهزاده باشید تا بتوانید از این رنگ کت‌ها استفاده کنید. امسال کت‌های رنگ خنثی، از ترند های مد مردانه هستند پس بدون هیچ دغدغه‌ای بپوشید و لذت ببرید. شاید انتخاب رنگ پاستیلی برای مردان، ریسکی باشد اما با توجه به اینکه فصل گرما است می‌توانید جسورانه از این رنگ‌ها استفاده کنید. از آنجایی که پاستیلی رنگی ساده است، پوشیدن رنگ‌هایی که تضاد زیادی با آن دارند، می‌تواند شما راکمی از استایل مردانه خارج کند. می‌توانید با کت رنگ پاستیلی، پیراهن سفید برای روز و بولیز یقه دار مشکی برای شب انتخاب کنید؛ اما اگر از کسانی هستید که دوست دارید قانون‌ها را بشکنید از تی‌شرت‌های دارای کنتراست رنگی و شلوار جین استفاده کنید. انتخاب هر یک از استایل های گفته شده به شما بستگی دارد اما کفش شما باید لوفر یا اسنیکرزهای تمیز باشد.

شلوارهای جین کوتاه

تابستان

برای چندمین بار است که این شلوارهای جین از دهه نود میلادی دوباره زنده می‌شوند و باز مد می‌شوند. امسال تابستان علاوه بر خانم‌ها، مردان هم می‌توانند از جین‌های کوتاه استفاده کنند. بر اساس نظر طراحان استایل و لباس، این شلوارها باید بالباس‌های راحتی همانند پیراهن آزاد پوشیده شوند و برای انتخاب کفش می‌توانید از کفش‌های اسپرت و چکمه‌های بیابان‌گردی در روزهای گرم تابستان استفاده کنید. برای روی مد بودن هر کاری سختی را باید قبول کنید. شلوارهای جین کوتاه برای استایل ورزشی ساخته شده‌اند برای رهایی از این استایل می‌توانید از کفش‌های دربی یا پیراهن آکسفورد استفاده کنید تا از حالت ورزشی بودن خارج شوید.

دستمال‌گردن

تابستان

اگر سال پیش بود این قسمت را برای مخاطبین «چی بپوشم» نمی‌نوشتیم؛ اما امسال پوشیدن دستمال‌گردن مد شده است. متأسفانه دستمال‌گردن مرز باریکی بین خوش‌پوشی و شبیه خدمه کشتی شدن دارد. سعی کنید ریسکی این اکسسوری را به تن نکنید برای اینکه تشخیص دهید آیا لباس شما می‌تواند با دستمال‌گردن ترکیب شود، به یقه پیراهن دقت کنید. پیراهنی که دارای یقه باشد اصلاً نمی‌توانید به آن دستمال‌گردن آویزان کنید. اگر علاقه شدید به دستمال‌گردن دارید، بهتر است که تی‌شرت یقه‌گشاد بپوشید و گردن خودتان را به وسیله دستمال‌گردن بپوشانید. با دستمال‌گردن هیچ المان کلاسیک، همانند کت مجلسی به تن نداشته باشید.

عینک‌های لنز رنگی

تابستان

بازگشت دهه نود فقط شلوارهای کوتاه را با خود نیاورده است و عینک‌های آفتابی لنز رنگی هم در چمدان دهه نود برای مد تابستان ۲۰۱۸ آمده‌اند. خوشبختانه به لطف پیشرفت در طراحی و سادگی در عینک‌های آفتابی رنگی، مدل‌هایی که امسال مد شده‌اند بسیار شیک و همه‌پسند هستند. رنگ لنز را بر اساس جایی که قرار است به چشم بزنید و ترکیب شدن با لباس‌های خودتان انتخاب کنید. لنز خاکستری روشن و آبی برای نگاه مینیمالیستی مناسب است. همان‌طور هم که قبلاً گفته‌ایم، شکل عینک را همیشه بر اساس شکل صورت خودتان انتخاب کنید برای این کار می‌توانید به مقالات ما در چی بپوشم مراجعه کنید. رنگ قرمز روی لنز برای کسانی که نگاهی اعتراضی به همه موضوعات دارند می‌تواند نشانه‌ای از شخصیت آن‌ها باشد.

کلاه

اگر از علاقه‌مندان کلاه‌های کپی هستید، باید به شما بگوییم که امسال کلاه‌های لبه‌دار قدیمی که به کلاه انگلیسی و فرنگی مشهور هستند مد شده است. شاید پوشیدن این کلاه‌ها برای نسل جوان کمی سخت باشد. به همین دلیل است که این گزینه را در آخرین قسمت برای شما آورده‌ایم. هرچند کلاه‌های کپی همیشه و هرجایی می‌توانند طرفداران خاص خودشان را داشته باشند. همه لباس‌های خودتان را بر اساس مد انتخاب کنید و در انتخاب کلاه از راه خارج شوید.

مطالب مرتبط:دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :