محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟ قسمت سوم

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟ قسمت سوم

40 سالگی سنی نیست که بخواهید در آن خوشتیپ بودن را کنار بگذارید. شما در این سن حق ندارید خوشتیپ نباشید. در دو قسمت قبلی به این موضوع پرداختیم و سعی کردیم با ارایه راهکارهای مناسب به شما بگوییم که خوشتیپ بودن آنقدرها هم سخت نیست. در قسمت دوم سه تیپ خیلی خاص برای آقایان 40 تا 50 سال را معرفی کردیم و در این قسمت قرار است به اکسسوری ها بپردازیم. با ما همراه باشید

آقایان در این سن هر اکسسوری کلاسیکی را که بخواهند می توانند انتخاب کنند و از این بابت محدودیتی ندارند. ولی در این مقاله سه اکسسوری مهم را به شما معرفی می کنیم که فقط و فقط برای آقایان 40 ساله طراحی شده و از ملزومات تیپ شماست

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟قسمت سوم

1- یک کلاه واقعا زیبا

شما را محدود نمی کنیم، می توانید هر چندتا کلاه که می خواهید داشته باشید ولی حداقل یک کلاه خوشگل و کلاسیک را برایتان توصیه می کنیم. مدلش را می توانید خودتان انتخاب کنید: هامبورگی، وسترن، نمدی و یا دربیز . یک کلاه نرم تر پشمی مثل مدل های نیوبوی یا فیشرمن هم فکر بدی نیست. یادتان باشد اگر کت و ژاکت به تن می کنید کلاه زیبا هم لازمه ی آن است.

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟قسمت سوم

2- دستکش های چرمی 

این هم از همان چیزهای کوچکی است که برای آقایان خوشتیپ توصیه می شود. یک جفت دستکش چرمی خوب تهیه کنید که مناسب دستان شما باشد. بسته باشد ولی خیلی تنگ نباشد که وقتی دستتان را می بندید چرم کش بیاید. از طرفی به قدری بلند باشد که به داخل کت یا ژاکت شما برود.

رنگ های مشکی و قهوه ای بهترین انتخاب ها هستند ولی دستکش های رنگی چرمی هم تاریخچه ی استفاده ی خوبی دارند و توصیه می شوند. ولی سعی کنید رنگ ها تیره باشند مثل رنگ سرخ یا سبز تیره.

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟قسمت سوم

3- پیراهن لاکچری و دکمه سر آستین لاکچری

پیراهن های آستین بلند فرانسوی هم مانند بقیه ی پیراهن ها هستند و فرقشان این است که یک جفت دکمه سرآستین خوب لازم دارند. در عمل هیچگاه آن ها را بدون کت نمی پوشند. ولی پیشنهاد ما به شما پوشیدن آن با یک بلیزر یا کت تک است.

مطالب مرتبط:

1- چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟ قسمت اول

2- چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم؟ قسمت دوم

3- تو 20 سالگی چی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :