chadmin در
0

چگونه یک دستکش مناسب انتخاب کنم؟ + پیشنهاد خرید

چگونه یک دستکش مناسب انتخاب کنم؟ + پیشنهاد خرید

شاید بدون اغراق بتوان گفت که تحمل سرما بدون بعضی از اکسسوری ها تقریبا غیر ممکن است! یکی از این اکسسوری های مهم دستکش است. از چند دیدگاه می توان به دستکش نگاه کرد یکی از نظر زیبایی و مد روز بودن آن و دیگری از نظر محافظت دستان شما در مقابل سرما. با مقاله چگونه یک دستکش مناسب انتخاب کنم؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

موارد استفاده دستکش

  • بسته به نوع حرفه خود دستکش مناسب را انتخاب کنید. دستکش های جوشکاری، دستکش های بنایی و …  البته شاید یک معلم و یا کارمند باشید که در آن صورت یک دستکش چرم می تواند نیاز شما را برطرف کند.
  • دستکش های مخصوص رانندگی که معمولا از چرم بز تهیه شده اند و انعطا پذیری مناسبی داشته و دارای سوراخ هایی هستند تا تهویه هوا صورت پذیرد.
  • دستکش های باغبانی که معمولا از پلی استر و یا کتان تهیه شده اند و برای جلوگیری از تماس علف های هرز با پوست دست مورد استفاده قرار می گیرند.
  • دستکش های آزمایشگاهی که معمولا از جنس لاستیکی و لاتکس بوده و به علت مقاوت آن ها در برابر مواد شیمیایی و اسیدی مورد استفاده قرار می گیرند.
  • دستکش هایی که در طی روز و در شرایط آب و هوایی سرد مورد استفاده قرار می گیرند که می توانند از جنس کاموا و یا چرم و یا الیاف مصنوعی تهیه شده باشند و مهم ترین وظیفه آن ها محافظت در برابر سرماست.

و …

 

چگونه یک دستکش مناسب انتخاب کنم؟

جنس دستکش

مواردی که در بالا به آن اشاره شد می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد ولی می توانید نکاتی تکمیلی تر را از متخصصان همان حوزه دریافت کنید.

قیمت دستکش

اگرچه در نگاه اول کم بودن قیمت یک دستکش شما را به خرید آن تحریک می کند ولی به یاد داشته باشید که دستکش هایی که از برندهای معتبر باشند و یا از چرم طبیعی ساخته شده باشند حتما گرانقیمت اند بنابراین گاهی وقتا خریدن چیزهای گرون خیلی هم بد نیست.

 

 

سایز دستانتان

در هنگام خرید دستکش حتما به اینکه توجه داشته باشید که سایز مناسب خود را تهیه نمایید. عدم تهیه سایز مناسب باعث می شود تا نتوانید بسیاری از کارهای روزمره خود را با دستکش انجام دهید به یاد داشته باشید که تنها هدف استفاده از دستکش محافظت از سرما نیست.

مطالب مرتبط:

۱- معرفی ۶ مدل بوت رسمی مردانه

۲- چگونه شال گردن مناسب انتخاب کنم؟

۳- سه آیتم ضروری برای بانوان در فصل سرما

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

حسین در تاریخ 02 سپتامبر 2018

بنظر من همیشه هم چیزهای گران خیلی خوب نیستند ! وخیلی الکی گران هستند ! و متاسفانه در کشورما این جوری فقطارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :