سه آیتم ضروری برای بانوان در فصل سرما

حالا دیگر هوا سرد شده است و کارشناسان چی بپوشم می خواهند برای شما از فوت و فن های خوش پوشی در روزهای سرد پاییز و زمستان بگویند. در این مقاله به سه آیتم ضروری برای بانوان در فصل سرما می پردازیم. حاضر شدن برای یک دورهمی دوستانه در روزهای سرد هم آداب خودش را دارد. 

بوت زنانه

۱- بوت زنانه 

همه ما این جمله که پاهای شما قلب دوم تان است را شنیده اید! در هنگام خرید بوت به نکات زیر توجه داشته باشید:

* هنگام خرید بوت به قد آن توجه داشته باشید معمولا بوت هایی که تا نیمه پایینی ساق پا هستند برای کارهای روزانه مناسب اند.

* در انتخاب رنگ بوت توجه داشته باشید: رنگ مشکی معمولا کمتر کثیفی را نشان می دهد و بعلاوه با بسیاری از لباس هایتان ست می شوند.

* هنگام خرید بوت به پاشنه آن نیز دقت کنید، بهتر است بوت هایی را انتخاب کنید که پاشنه بلندی ندارند چرا که امکان سر خوردن با پاشنه های بلند بیشتر وجود خواهد داشت.

دستکش چرمی

۲- دستکش چرمی

یکی از دیگر از اعضای بدن که در برابر سرما بسیار حساس می باشد؛ دستانتان هستند. یکی از اثراتی که سرما بر روی پوست دستانتان خواهد داشت این است که باعث ایجاد خشکی و ترک خوردن پوست خواهد شد. دقت داشته باشید تا دستکشی که انتخاب کنید تا بالای مچ شما را بپوشاند. دستکش های چرمی هم برای آقایان و هم برای خانم ها یکی از بهترین انتخاب هاست چرا که علاوه بر محافظت در برابر سرما شیک بودن شما را به همراه خواهد داشت. همچنین برای تمیز کردن دستکش های چرمی مقداری شیر خشک را درون آب حل کنید و بعد از مالیدن به نقاط مختلف با دستمال خشک پاک نمایید به این ترتیب دستکش چرمی شما نو و براق خواهد شد.

شال گردن

۳- شال گردن

  قبل از هرچیز به جنس الیاف شال گردن توجه داشته باشید. البته این انتخاب به درجه هوا و همچنین محلی که قصد استفاده از آن را خواهید داشت بستگی دارد. و بر این اساس شال گردن ها به دو دسته ضخیم و نازک تقسیم بندی خواهند شد.  معمولا شال گردن های ضخیم که از جنس پشم هستند برای فصل زمستان و آن هایی که از جنس ابریشم و پارچه کشمیری هستند برای فصل پاییز مورد استفاده قرار می گیرند که البته کمی گرانقیمت تر خواهند بود.

همچنین به یاد داشته باشید که شال گردن های کوتاه برای گره زدن مناسب نیستند و ظاهرتان را خنده دار می کنند در صورت نیاز به گره حتما از شال گردن های بلند استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

۲- چگونه شال گردن مناسب انتخاب کنم؟

۳- چگونه سایز سینه بند خود را تشخیص دهم؟

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :