محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم – قسمت دوم

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم – قسمت دوم

در قسمت قبل سعی کردیم با بیان اصول لباس پوشیدن و مهم تر از آن اتتخاب لباس در 40 سالگی به شما بگوییم که دراین سن باید خوشتیپ باشید و این وظیفه ی شماست. در این سن هم از نظر مالی و هم حالت کلی بدن آمادگی این کار  را دارید. در مقاله چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم- قسمت دوم قرار است به سه مدل پوشاکی که برای استایل شما در این سن نیاز است بپردازیم. با ما همراه باشید.

خوشبختانه تا این سن شما حس کاملی از اینکه از چه استایلی خوشتان می آید به دست آورده اید. شلخته، کلاسیک یا مدرن. در این قسمت شما می توانید بین این سه آیتم هم انتخاب کنید:

کت و شلوار رسمی

ما معمولا به آقایان پیشنهاد می کنیم بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه و قبل از شروع کار رسمیشان شروع به پوشیدن کت و شلوارهای رسمی بکنند. سعی کنید در 40 سالگی سلیقه تان را پیدا کنید و کت هایی ضخیم و لاکچری و پشمی به تن کنید. در این سن شما هیچ بهانه ای برای خرید یک کت 1 میلیون تومانی ندارید و باید خوشتیپ باشید. از کت های دو دکمه گذر کنید و کت های اسپرت و شش دکمه را هم امتحان کنید. در انتخاب رنگ ها هم خیلی دقت کنید.

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم - قسمت دوم

کت و شلوار پشمی

آقایان میان سال در کت های پشمی کلاسیک خیلی خوب به نظر می رسند و این گزینه از بهترین انتخاب هایشان می تواند باشد. سه ویژگی آن یعنی خوش فرم بودن، قابل اعتماد بودن و راحتی آن را همه ترجیح می دهند. قرار نیست حتما رنگ های سنتی طوسی و خانواده ی آن را انتخاب کنید. رنگ های تیره ی دیگر هم خوب هستند.

شما می توانید کت پشمی را تقریبا با هر آیتمی بپوشید. آن را با شلوار قهوه ای و دستمال گردن ست کنید و یا با آن جین بپوشید. شلوار خاکی هم گزینه ی خوبی هستند.

چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم- قسمت دوم

کت غیر رسمی

کت رسمی  و کت پشمی تنها انتخاب های شما نیستند. یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب شما همین کت های اسپرت یا غیر رسمی هستند. سعی کنید آن ها را در رنگ ها و طرح های مختلفی امتحان کنید تا بهترین گزینه برای فیت شدن با بدنتان را بیابید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه در 40 سالگی لباس بپوشیم- قسمت اول

2- زیبایی زنان در 40 سالگی

3- سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کرده اند؟



دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :