محمد رضا اهوارکی در
0

زیبایی زنان در 40 سالگی

زیبایی زنان در 40 سالگی

یکی از مسایلی که هیچ خانمی علاقه ای به صحبت کردن درباره ی آن ندارد سنش است و مسلما هیچ خانمی نمی خواهد سن واقعیش معلوم باشد یا دیگران به راحتی بتوانند آن را تخمین بزنند. در این باره مقاله ای برایتان تهیه کرده ایم که به شما می گوید در 40 سالگی چگونه می توان ظاهری زیبا داشت. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- تغییرات پوستی خودتان را بپذیرید

باید زمانی را که پوست شما به استحمام بیشتر یا آرایش کمتر نیاز دارد را بفهمید و درک کنید. برای مثال مواد آرایشی ای را که در 20 سالگی استفاده می کردید را دیگر استفاده نکنید. باید به دنبال آرایشی مخصوص صورتتان باشید که مکمل پوستتان باشد.

2- کرم پودر آرایشی

این نکته چندین سال سن شما را کم می کند. از پودرهایی با دو یا سه درجه تیره تر از رنگ پوستتان استفاده کنید، و در امتداد خط چانه ی شما و خط مو و گونه ها کشیده شود. با اینکار شما به صورتتان یک عمق مصنوعی می بخشید و به قسمت های روشن تر روشنی بیشتر می دهید و مسلما صورتتان جوان تر می شود. بدون نیاز به جراحی!

3- استفاده از پودر های maca root را افزایش دهید

این کار به متعادل سازی نوسان های هورمونی شما کمک می کند. Maca همان طور که برای افزایش سطح انرژی معروف است، برای کمک به متعادل سازی هورمون ها نیز مشهور است. غذاهای پر شکر نخورید. شکر تصفیه شده املاح معدنی مفید بدن را می گیرد و آسیب پذیری پوست را بیشتر می کند.

زیبایی زنان در 40 سالگی

4- از پاک کننده های ضد پیری استفاده کنید

از مواردی که پر از املاح است استفاده کنید چرا که رژیم ضد پیری شما با یک پاک کننده ای که پوست شما را به جای تهی کردن از این مواد، تغذیه می دهد، شروع می شود. پوست شما باید در مراحل رژیمش دقیقا از پاک کننده ی خودش تغذیه کند. از محافظ های پوستی ای که حاوی روغن معدنی است استفاده نکنید زیراکه آن ها مانند یک محافظ پلاستیکی روی پوست عمل می کنند و به پوست اجازه ی دفع سم و جذب مواد غذایی نمی دهند.

5- مویتان را رنگ کنید

اگر سبزه هستید موی سفید خودتان را با رنگ کردن بپوشانید. ما به شما رنگ های نرم تر، طبیعی تر و روشن تر را برای دوری از هرگونه مشکلی پیشنهاد می کنیم. به طول مو وابسته نباشید. شاید متوجه شوید که طول مویتان از یک مقداری بیشتر رشد نمی کند. با موی کوتاه کنار بیایید و به دنبال زیباتر کردن آن باشید.

6- ضخامت و بلندی ابروها را نگاه دارید

ابروها را به آرامی برای پوشاندن ابروهای قهوه ای رنگ کنید. هیچ گاه زیادی آنها را برندارید. ابروهای قهوه ای را برندارید زیرا با این کار به ریشه ی ابروها ضربه می زنید.

7-از کرم های شبانه ی مقوی استفاده کنید

در 40 سالگی فیبرهای کلاژن شروع به پاره شدن می کنند، و نتیجتا روی پوست شما به صورت خطوط و چین و چروک ظاهر می شوند. روغن گل رز، روغن جوجوبا و روغن های طبیعی برای از بین بردن سلول های مرده و جایگزینی آن ها و داشتن پوستی زنده کمک می کند. نصیحت های بیرون را نادیده نگیرید. بیشتر خانم ها بعد از 40 سالگی شروع به انجام عمل های جراحی روی پوستشان می کنند و باید تا جایی که می توانید از این گونه اعمال خودداری کنید.

زیبایی زنان در 40 سالگی

8- آب و چای سبز زیاد بنوشید

این کار چرخش خون و نرمی پوست را بیشتر می کند. همچنین برای از بین بردن چروک پوست رژیم های صورت میکرودرمابریشن را استفاده کنید. به فکر جراحی پوست نباشید!

9- از روکش دندان استفاده کنید

برای دندان ها از روکش های موقتی استفاده کنید و به تمیزی آن ها اهمیت دهید.

10- کلیه ها را مرتبا تمیز کنید

با این کار سفیدی چشمتان را تمیز تر کرده و متابولیسم بدن را افزایش می دهید. لبنیات، گندم و شکر را هر 5 روز مصرف کنید و به جای آن از سبزیجات زیاد استفاده کنید. راحت ترین راه برای پاک کردن کلیه ها همین است.

مطالب مرتبط:

1- خواص روغن آرگان در زیبایی پوست

2- مدل موی مردانه به سبک رایان ریولندز

3- مدل سایه ی چشم جدید مخصوص خانم ها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :