سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کردند؟

در این مقاله سعی کردیم برای شما بعنوان یک فایده ی خوب از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام  به سراغ سلبریتی ها رفته و مدل مویی که انها انتخاب کردند را برایتان شرح دهیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- Amandla Stenberg

سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کردند؟

این مدل برتر هالیوود بسیار فعال نیز هست و اکسسوری های برتر او به همراه موی فر اش بسیار جالب و الهام بخش شده است. تل درخشنده ی او زیبایی خاصی به استایلش بخشیده است و آن را اصیل تر نشان می دهد.

2- Anne Hathaway

سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کردند؟

در دنیایی که با اکسسوری های مو و جواهرات آن پر شده است این بازیگر خوش چهره ی هالیوود ثابت کرد که همیشه ساده بودن بهتر است. همین طور که هوا گرم تر می شود رنگ های مختلف مو را فراموش کنید و به دنبال Balayage که در پست های اخیر از آن صحبت کردیم باشید.

3- Alicia Keys

سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کردند؟

زمانی این بازیگر برای مدل موی بافته اش معروف بود و مدل این هفته ی او روی موی فر هم بسیار جالب و پر طرفدار بوده است. این مدل که نام آن آناناسی است ،برای استفاده در طول روز و مجالس بسیار مناسب است.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

4- شکیرا

سلبریتی ها این هفته چه مدل مویی را انتخاب کردند؟

این خواننده ی محبوب را همه می شناسیم و یکی از نکات استایل او ترکیب استایل ها است. شکیرا مدل مویی رمانتیک را با لباس هایی اسپرت و ورزشی ادغام کرده است. این مدل بافته ی نیمه ی بالایی سر مناسب مجالس و میهمانی ها است.

مطالب مرتبط:

1- اکسسوری ای جالب برای موی کودکان

2- زیبایی زنان در 40 سالگی

3- خواص روغن آرگان در زیبایی پوست و مو

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :