بهراد در
0

دانشگاه چی بپوشم؟

دانشگاه چی بپوشم؟

یکی از سوالاتی که برای هر کسی ممکنه پیش بیاد اینه که تو دانشگاه چی بپوشم؟ که جذاب تر باشم؟ دانشگاه مبدا تحولاته و چه بهتر که این تحول رو شما این تحول رو از درون و بیرون خودتون شروع کنید. خب دیگه بحث فلسفی بسه، با چی بپوشم همراه باشید تا جواب سوال “تو دانشگاه چی بپوشم” رو بگیرید.

single_content ad banner

در این مقاله سعی می کنیم چند تا تیپ و استایل دانشگاهی رو بهتون معرفی کنیم که هیچوقت کهنه نمیشن. البته خوانندگان وبسایت چی بپوشم باهوشتر از اونی هستن که من بخوام بهشون بگم چی بپوشم ولی متاسفانه دیده شده برخی ها با لباسایی میرن دانشکده که انگار همین الان از سر مزرعه اومدن. جسارتی هم به گروه محترم کشاورزی نباشه.

1- تیشرت و جین

یکی از اصلی ترین لباسایی که هر کسی میپوشه، همین دسته هست و با کمی مطالعه درباره لباس مناسب اندام  و رنگ مناسب خودتون میتونید از لباس کسایی که روی ساختمون کار میکنید متمایز بشید. جسارتی به گروه عمران نباشه. حداقل خیلی بهتر از پوشیدن کت و شلوار تو روز اول دانشگاهه. استاد نیستی که برادر.

دانشگاه چی بپوشم دانشگاه چی بپوشم

2- پیراهن های چهارخونه و شطرنجی

به شخصه این مدل رو خیلی دوست دارم ولی بدلیل تناسب اندام فوق العاده نتونستم بپوشم. یکی از بهترین تیپ های روزمره هست و تقریبا تو خیلی از موارد میتونه خوشتیپتون کنه. عموما هم از دو بخش تشکیل شده ک تیشرت زیری و پیراهن روش هست.

دانشگاه چی بپوشم

3- لباس ورزشکاری

ممکنه بگید که من ورزشکار نیستم که چنین لباسی بپوشم. تو یک عالمه خودکار و کاغذ هم با خودت میبری، چیزی مینویسی؟ از صد نفر هم درباره جزوه میپرسی، یک کلمه درس خوندی؟ نذار دهنم باز بشه دیگه. البته گروه تربیت بدنی رو میشه تا حدودی میشه هییی ورزشکار هم در نظر گرفت. چون این دوستان ورزشکار بجای اینکه مثل من و شما کاغذ و خودکار ببرن سر کلاس مایو میبرن. میدونم جنبش رو دارن.

دانشگاه چی بپوشم دانشگاه چی بپوشم

مطالب مرتبط:

1- آقایان: در فصل بهار چی بپوشم؟

2- وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

3- چگونه کفش کالج را در محل کار بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :