بهراد در
0

جین پوشی به سبک لیوایز

جین پوشی به سبک لیوایز

برند لیوایز یکی از مشهورترین برند ها در زمینه تولید پوشاک جین محسوب میشه و این برند همیشه سعی کرده همین پوشاک جین که ابتدا برای کارگران ساخت شده بود رو به درون دنیای مد بکشونه. اگر سری به سایت خود لیوایز بزنید، مطمئنا درباره مدل های درست پوشیدن جین هم اطلاعاتی بدست می ارید. در این پست در وبسایت چی بپوشم می خوایم درباره جین پوشی به سبک لیوایز بنویسیم.

به گفته طراحان و اعضای لیوایز جین پوشی آداب و قوانین مخصوص خودش رو داره و برخی مدل های این برند و کلا جین با برخی دیگه خیلی به هم میاد. اونها 3 مدل رو معرفی کردن که با هم همخوانی بیشتری داره و به گفته خودشون در تمامی فروشگاه های قانونی لیوایز این مشاوره بعد از خرید هر شلوار جین یا قطعه دیگر مثل ژاکت و .. ارایه میشه.

اونها 3 طرح مختلف رو پیشنهاد دادن.

1- تضاد کلاسیک

شلوار اسلیم لیوایز 511  مشکی رو با تیشرت تک جیب و ژاکت کم رنگ (Light wash) بپوشید.

جین پوشی به سبک لیوایز

2- ظاهری با تنها یک رنگ

همون شلوار اسلیم 511 با رنگ خاکستری رو با تیشرت سفید و ژاکت یقه گرد مشکی امتحان کنید.

جین پوشی به سبک لیوایز

3- زمینه رنگی سکسان

در این زمنیه اونها دست شما رو باز گذاشتن و میگن که شلوار های 511 رو با هر رنگ دلخواه و تیشرت با رنگ متضاد و در نهایت ژاکتی با همون سبک رنگی رو با هم امتحان کنی  بهترین نتیجه رو بگیرید.

جین پوشی به سبک لیوایز

البته تمام اینها پیشنهاد های شرکت لیوایز محسوب میشه و در نهایت خود شما هستید که باید بهترین و مناسب ترین گزینه رو برای خودتون انتخاب کنید. مثلا حتما نباید تو این گرما ژاکت جین پوشید.

مطالب مرتبط:

1- ترکیب پاییزی کفش و شلوار برای خانم های خوش تیپ

2- ۱۰ تصوری که خانم ها حین خرید شلوار جین دارند

3- چگونه پاچه‌های شلوار جین را ریش ریش کنم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :