تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۶

توسط محمد رضا اهوارکی

تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

یقه اسکی از لباس هایی است که سال قبل به تن آقایان زیاد مشاهده شد و موج جدیدی از تیپ های پاییزی و زمستانی را با خود همراه داشت. تیپ هایی مثل یقه ا‌سکی و ژاکت چرم، یقه ا‌سکی به تنهایی و شلوار جین، یقه ا‌سکی و اورکت و تیپ های رایج دیگری که شاهدش بودیم. در این مقاله می خواهیم کمی درباره این لباس از دید کریس پاول بازیکن معروف بسکتبال در لیگ آمریکا برایتان بنویسیم. 

تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

کریس پاول یکی از خوشتیپ ترین بازیکن های بسکتبال است که سبک و سیاق کلاسیک خودش را در تیپ زدن دارد. وقتی از او درباره یقه ا‌سکی پرسیده شد گفت: ” برای پوشیدن آن شما تنها نیاز به یک گردن دارید ولی خوب همه گردن را دارند. ولی چه کنیم که پوشیدن یقه اسکی در این زمان در تن ما شبیه پوشیدن یقه اسکی در دهه ۷۰ آمریکا نباشد؟ به عقیده او برای بهتر تیپ زدن با یقه اسکی در این زمان شما نیاز به گردنی تقریبا کشیده دارید. یقه اسکی برای آقایانی که گردن های کوتاه و عریض دارند مناسب نیست و وقتی این افراد یقه اسکی می پوشند نتیجه اش را در فاصله بسیار کوتاه بین چانه و بالای یقه مشاهده می شود که خوشایند نیست.”

تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

البته برای این مشکل هم راهکارهایی وجود دارد. مثلا اگر شما گردن کوتاهی دارید از بافت های درشت دوری کنید. به جای آن ها می توانید از جنس های پشمی سبک و یا کشمیر بپوشید که تیپ شما را بدون اینکه حجم یقه آن ها کاهش پیدا کند زیبا نشان دهند. از طرف دیگر اگر گردن شما بلند است خلاف این قضیه صدق می کند.

تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

راه حل دیگر پوشیدن لباس های یقه اسکی با یقه های کوتاه تر است. در این مورد یقه ها نصف یقه لباس های یقه اسکی هستند و با همه سایز گردن پوشیده می شوند و از طرف دیگر دست شما را برای ست کردنشان با هر لباس دیگری باز می گذارند. پس اگر گردن کوتاه و عریض دارید این گزینه را نیز در نظر داشته باشید.

تنها نکته ای که قبل از به تن کردن یقه اسکی باید بدانید

مطالب مرتبط:

۱- اصول ست کردن پیراهن یقه ا‌سکی مردانه

۲-  ست سه تکه کت و شلوار و جلیقه بپوشید

۳-  همه چیز درباره پیراهن یقه دیپلمات مردانه

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است