محمد رضا اهوارکی در
0

ست سه تکه‌ کت، شلوار و جلیقه بپوشید

ست سه تکه‌ کت، شلوار و جلیقه بپوشید

یکی از پیشنهاداتی که کارشناسان چی بپوشم برای ارتقای تیپ شما دارند استفاده از یک ست سه تکه یعنی دست کت شلوار و یک جلیقه است. با این کار شما تیپتان را به نوعی متمایز و خاص می کنید. ولی این کار هم اصولی دارد. ست سه تکه‌ کت، شلوار و جلیقه بپوشید. 

۱- یک دست کت شلوار اندازه تن تان انتخاب کنید

اولین و مهمترین اولویت شما باید همین باشد. اینکه ستی که انتخاب می کنید دقیقا اندازه ی تن تان باشد. شانه های آن دقیقا روی شانه های شما قرار بگیرد. وقتی دکمه ها را بسته اید باید یک کف دست باز به راحتی بتواند داخل کت و زیر یقه ها شود. از طرفی جلیقه نباید گشاد باشد و باید فیت تن شما باشد. مطمئن شوید که سرآستین کت شما در قسمت تمام می شود که انگشت شستتان به کمرتان می رسد.

ست سه تکه‌ کت، شلوار و جلیقه بپوشید

۲- رنگ ها را با هم ست کنید

با خودتان فکر نکنید که یک دست کت شلوار بخرید و سپس جلیقه را با آن ست کنید. نتیجه هیچوقت جالب نخواهد بود. شما باید ست را به صورت سه تکه خریداری کنید. از جنس آن گرفته تا فیت شدن روی تنتان. یک کت شلوار و جلیقه برای این ساخته شده که باهم پوشیده شود. پس تیپ شما فقط در این حالت زیباتر می شود. اگر این حالت مقدور نبود تمام تلاشتان را بکنید که جلیقه با کت شما سازگاری داشته باشد. مثلا یک کت طوسی و جلیقه ی فاستونی. شاید اصولی نباشد ولی حداقل جرات درآوردن کتتان را به شما می دهد.

ست سه تکه‌ کت، شلوار و جلیقه بپوشید

۳- دکمه ی پایینی را باز بگذارید

وقتی کت شلوار و جلیقه را باهم می پوشید باید دکمه ی پایینی جلیقه باز باشد و دکمه های کت نیز همگی باز باشند. این قانون فایده های علمی زیادی دارد ولی همین قدر بدانید که در راحتی شما بسیار موثر است.

ست سه تکه‌ کت، شلوار و جلیقه بپوشید

مطالب مرتبط:

1- اصول پوشیدن جلیقه

2- چگونه برای پدرمان کت شلوار مخصوص عروسی پیدا کنیم؟

3- ۱۵ قانون پوشیدن کت شلوار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سینا در تاریخ 20 ژانویه 2021

خیلی حرف اشتباهی است… همیشه الزامی برای یک جنس و یک رنگ بودن جلیقه و کت وجود نداره.. بسیاری از ست های زیبا حاصل متفاوت بودن جنس و رنگ جلیقه از کت شلوار بوده است.
لطفاً یا مطلبی ننویسید، یا با مطالعه بنویسید.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :